Astroloji

Burçolog Hayranları Toplanın! Aşklar Meşkler Gördük Haber Edelim Dedik! İşte 19 Şubat Cumartesi Burç Yorumlarınız…

burc yildizlari

Koç’um Benim…

19 Şubat Cumartesi burç yorumlarından koçlara selamlar. Burçolog olarak söylemek isterim ki eşinize veya partnerinize yapacağınız ufak sürpriz her ikinizi de çok mutlu edecek gibi görünüyor. Kendinize temas etmekte zorlanıyorsunuz ve bu ne yazı ki burçoloğun çözebileceği bir durum değil. Derhal bir hekimden yardım almanız gerekiyor.

Aslansın Aslan…

Aslan günlük burç yorumlarından selam! Ekmek aslanın ağzında dedikleri doğru olsa gerek çünkü iş yerinizde aldığınız terfi ile resmen havalara uçacaksınız. Estetik yaptırmayı mı düşünüyorsunuz yoksa? Valla biz öyle gördük.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Aşk ve ilişkilerde şans vermem dedin ama maşallah sevgili yay. Günlük burç yorumunda bugün görüyorum ki asla olmaz dediğin birini hayatına alıyorsun. Eski aşkınız bu noktada kalbinize bir yay misali gibi saplanmış ve bu konuda sürpriz gelişmeler yaşıyorsunuz. Yoksa bir aşk üçgeni mi olacak? Ona da yarın bakarız artık.

Dikkat Akrep Var!..

Hey maşallah! Akrep günlük burç yorumuna göre Cumartesi sizin için epey cesur geçiyor. Sizleri kırıp döken ve yoran ne varsa çıkarıp atıyorsunuz hayatınızdan. İş, aşk derken en güzel haberleri bugün sizlere veriyoruz. Her konuda zirveyi göreceğiniz bir gün diyebiliriz.

Kova Kova Su Getirin!..

Akraba ziyareti mi? Hemen korkmayın yahu! Eviniz resmen şenleniyor sevgili kovalar. Kendinizi bugün öyle bir ifade ediyorsunuz ki, bülbül gibi şakıyorsunuz. Hem anlaşılan bir dil kullanıp hem de yanlış anlaşılmaların önüne geçiyorsunuz.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Balık burcu günlük yorumuna hoş geldiniz sevgili balıklar. Parasal konularda aniden gelişen konulara açık bir günde olacağınızı bilmenizi isterim. Gelen paranın gittiği yer borç olacak ama üzülmeyin. Kendinizi mutlu edebilecek bir miktarın da elinde kalacağını görüyoruz. Kalbiniz boş ama sizin sulara doğru yüzenleri de görmüyor değilim.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Yengeç günlük burç yorumunda öyle şeyler görüyorum ki inanamayacaksınız. Uzun süredir devam eden küslükler tatlıya mı bağlanıyor yoksa bize mi öyle geliyor? Eski günlerin hatırı var diyeceğiniz bir gün olacak. Bebek bekleyen yengeç burçlarını şöyle bir kenara alalım ve doktorunuzdan önce müjdeyi biz verelim. Hamilesiniz.

İnatçı Oğlak…

Dertler derya olmuş oğlaklar için. Zamanında yaşadıklarınız çok fazla olsa da kırgınlıkları bir kenara bırakmanın zamanı gelmedi mi? Vefasız insanların pişmanlığına tanık olabileceğiniz bir gün. Yeni iş ve ortaklıklar, projeler görüyorum. Kararlarınızı düşünerek ve emin bir şekilde atmak, anlık heyecanın peşinden savrulmamak bu noktada oldukça  önemli.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Duygusal terazim benim. Dengen bu defa gözyaşlarıyla bozulacak gibi. Eski arkadaşlıklar, anılar ve mazi…Sanki hepsi bir bulut olup geçecek gözünden. Bu duygusallığın üstüne en iyi ne mi gider? Tabii ki sevgiliden gelecek ani bir sürpriz.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi..

İkizler günlük burç yorumunda aşklar meşkler var vallahi. Yeni bir aşka yelken açıyorsanız fakat herkese duyurmaya gerek var mı? Azıcık gizli tutmak lazım diyoruz biz. Size sunulan proje ve ortaklık sayesinde gelir artışı olacak. Önemli ola kazanmak değil elde tutmak ama değil mi?

Boğa’yı Boğma..

Aşkta da işte de yüzü gülen boğaların günlük burç yorumu bizleri çok mutlu etti. Sevgilinizi bugün çok şaşırtacaksınız. Sevginizi göstermenin farklı yolları hem sizi hem de karşınızdakini çok mutlu edecek. İş arkadaşları, yeni projeler derken yüzünüz hep gülüyor maşallah.

Başak Hasadı…

Başak günlük burç yorumunda yine aşk hayatının hasadını yapan bir başak gördük. Geçtiğimiz aylarda görüşüp beğendiğiniz biriyle yol kat edemiyorsunuz sevgili başaklar. Sürekli kafanızda kuruntu ve soru işaretleriyle yaşamaktan yorulmuyor musunuz? Üstelik hakkında olumlu düşünmediğiniz o kişiden gelen hediye de sizleri mutlu edecekken.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu