GüzellikEstetik

Ünlülerin Eski Hallerini Görünce Tanıyamayacaksınız! ‘’Bunların Doktoru Kimse Gelsin Bizi de Bulsun’’ Diyeceğiniz O Görüntüler…

Ünlüler hayatımızın her noktasında pek çok konuda bizlere öncülük etmektedir. Hayatları, daha doğrusu kusursuz gibi görünen hayatlarının ardında yalnızca kendilerine özenen takipçiler bırakırlar. Kimse inkar etmesin ki çoğu zaman kusursuz güzelliklerini kıskanır ve şu anki hayatlarını bununla elde ettiklerini düşünerek umutsuzluğa kapılırız. Kusursuzluklarını yakından ne kadar incelersek kendimize olan sevgimiz ve öz güvenimiz bir o kadar azalır. Peki kusursuzluklarıyla konuşulan ünlülerin estetik öncesi hallerini görmeye hazır mısınız? Güzelliğin Peşinde olarak şimdi de kusurların peşine düştük.

1-Jenner Ailesinin Sadece Estetiklerini Değil, Doktorlarını da Bulduk Desek…

kylie jenner estetiksiz

Dünyanın en genç milyarderleri arasında yer alan Kylie Jenner günümüzde tüm dünya tarafından bilinen ve tanınan bir isim. Jenner hem yaşadığı hayat bakımından hem de güzelliği bakımından milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Estetik yaptırdığını inkar eden Kylie Jenner ve ailesinin estetik doktoru bile belli. Ailenin tüm estetiklerini Dr. Ourian yapıyormuş. Kim bilir ne paralar ödeniyordur…

2-Müslüman İsmiyle Damga Vuran Model; Bella Hadid…

bella hadid estetiksiz hali

Yine tüm dünya tarafından tanınan ünlü bir manken olan Bella Hadid’de geçirdiği estetik operasyonlarla adından sık sık söz ettiren isimlerden biri. Estetik sonrası görünümü ile ‘’Yılın modeli’’ seçilen Bella Hadid, estetik öncesi haliyle resmen tanınmıyor.

3-Mustafa Sandal’ın Bir Zamanlar Kıskanılan Eşi Emina Jahovic

emina jahovic estetiksiz hali

Açık söylemek gerekirse bizi en çok şaşırtan isimlerden biri de Emina Jahovic oldu. Baş döndüren güzelliği ve kusursuzluğu ile sosyal medyada sık sık gündeme gelen Emina Jahovic’in estetik öncesi görüntüleri sizleri de şaşırttı mı?

4-Türkan Şoray ve Filiz Akın’a Vurgu Yapan Oyuncumuz; Tuvana Türkay

tuvana turkay estetiksiz hali

TV ekranların en bilindik yüzlerinden biri olan başarılı oyuncu Tuvana Türkay son zamanlarda sesiyle de büyüleyen isimler arasında yer almıştı. Burun estetiğiyle gündeme gelen Tuvana Türkay bu estetiği hakkında ‘’Karpuzu bile dışında leke var diye almayan bir toplumuz. Türkan Şoray ve Filiz Akın’ın da burunları yapılı, o zaman onları da oyuncu olarak görmeyelim.’’ Şeklinde bir savunma yapmıştı. Başarılı oyuncunun burun estetiğini başarılı bulduk. Siz ne düşünüyorsunuz?

5-Hep Kadın Hep Kadın! İşte Estetik Erkeği İbo Tatlıses

ido tatlises estetiksiz hali

İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İbo Tatlıses’te yüzünde estetiğe yer veren ünlülerimizden. Burun estetiği ile yüz şeklinde büyük bir değişim yaratan İbo Tatlıses’in takipçileri bu estetik müdahaleyi oldukça gerekli görmüştü. Peki ya sizce?

6-Eski Survivor Oyuncusu Almeda Abazi

almeda abazi estetiksiz hali

Güzelliğiyle bir dönemin en çok konuşulan ve beğenilen isimlerinden biri olan Almeda Abazi’nin estetik öncesi eskilere ait fotoğrafı sosyal medyaya damga vurmuştu. Bize kalırsa önceden çirkin değilmiş fakat estetikli halinin hakkını da yiyemeyiz.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu