Astroloji

Hep Burç Hep Burç! Burçoloğum Nasılsın Diyen Yok! 21 Şubat Pazartesi Burç Yorumlarınızı Saldım Gitti!

Finansal konular, ilişkiler, arkadaşlıklar ve iş yerinde çıkan gerginlikler mi? Burçolog 21 Şubat Pazartesi burç yorumlarınızı sizler için derledi, topladı. Günlük burç yorumlarınızın bulunduğu bu yazımızda bakalım sizleri Pazartesi günü neler bekliyor? Koç, Boğa, Akrep, İkizler, Yay, Kova, Oğlak, Kova, Aslan, Yengeç, Balık ve Başak günlük burç yorumuna hoş geldiğiniz.

6206102c86b2441da45dbaad

Koç’um Benim…

Mahkeme veya önemli kurumlara başvurular için bugün oldukça başarılı bir gün. İstediğiniz haberi alabileceksiniz sevgili koçlar. Aynı zamanda eğitim gördüğünüz kurumlarda büyük başarılar elde ediyorsunuz. Hey maşallah! Ne hayırlı gün bu böyle.

Aslansın Aslan…

Aşk meşk konularında uzun süredir kafanız çok karışık. Kafanızı karıştıran bu kişiyle bugün yüz yüze gelebilir ya da bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Maddi anlamda sizleri rahatlatacak ufak çaplı paralar elinize geçiyor. Bu parayı nasıl kullanacağınızı bilmekte fayda var.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Partneriniz veya eşinizin ailesi ile gerginlik yaşayabileceğiniz bir gün. Bu nedenle ikili diyaloglara fazla girmemeye çalışın. Pek çok konuda tatmin olacağınız bir gün gibi görünse de eşinizle maddi konularda ufak çaplı bir kriz yaşayabilirsiniz.

Dikkat Akrep Var!..

Yeni bir iş ya da gelecek bir para ile borcunuzun büyük kısmını ödeyerek rahatlama yaşayacağınız bir gün sevgili akrepler. Yeni iş konusunda gelen fırsat ve teklifleri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.

Kova Kova Su Getirin!..

İş yerinizde ya da okulunda üstleriniz tarafından yapılacak eleştiriler bugün sizleri birazda olsa zorlayabilir. Üzerinde çalıştığınız projeleri geliştirmek için ihtiyacınız olan tek şey birkaç gün daha. Tüm hayatınızın iş olmadığını unutmayın. Bu noktada aile bireylerinizi ihmal etmeyin.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Pazartesi sizin için biraz üzücü ve gerici geçebilir sevgili balıklar. Girdiğiniz ortamda eski arkadaşlarınız olması, imalar ve iğnelemelerin hava uçuşması bir takım rahatsızlıklara neden olacak. Tek yapmanız gerekense gülümseyerek cevap vermek.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bugün çok naif hissedeceğiniz bir gün. Eşiniz ve dostlarınız öyle hissettiriyor ki yanınızda olduğunuzu. Sağlık konusunda zorlandığınız bir dönem olmuş ama yakınlarınızın hediyeleri ve destekleri sizler için tam bir moral olmuş.

İnatçı Oğlak…

Neler görüyorum neler sevgili oğlaklar! Bugün gerim gerim gerileceğiniz bir gün olabilir. Resmen arkadaşlarınız ve aileniz arasında kalmışsınız. Olası çatışmaları önlemeye çalışsanız da sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor ne yazık ki. Bu noktada yaşanacakları engelleyemiyorsanız sadece soğukkanlı bir şekilde kenara çekilin.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Projelere ve kendinize odaklanmanız gereken bir gün bugün. Kardeşleriniz ya da arkadaşlarınızla eski günleri yad ediyorsunuz. Çok derine gitmişsiniz. Hemen oradan çıkmalısınız. Eski günlerin yaşanıp bittiğini ve hayatın devam ettiğini unutmamalısınız.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bugün hayat sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişinin gelecek planlarını duyuyorsunuz. Bu planların içinde adınızın geçmesi sizlere her açıdan daha da iyi geliyor. Karşınızdaki kişinin size verdiği değeri görmezden gelmeyin.

Boğa’yı Boğma..

Yeni bir iş başvurusu yapabilir ya da görüşmeye gidebilirsiniz. Hayatında bir partneri olmayanlar bugün eski ilişkilerinden haberdar olacak. Arkadaşlarınız sizlere ondan haber getirecek ama aynı suda iki kere yıkanılmayacağını sizlere hatırlatmak isteriz sevgili boğalar.

Başak Hasadı…

Bugün çok değer verdiğiniz bir büyüğünüzün size gelmesiyle inanılmaz bir mutluluk duyabilirsiniz. Kariyer ve iş konusunda hak ettiğiniz terfi haberlerini alırken bu yolda temkinli adımlarınız herkes tarafından taktir edilesi.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu