GüzellikModa

Hazır Yaz Aylarına Yaklaşıyoruz Şu Kızçelere Vücuda Uygun Bikini Seçimini Gösterelim Dedik! İyi Düşünmüş müyüz?

Güzelliğin Peşinden herkese merhaba güzel okurlarımız. Şubat ayının da bitişine yaklaşmışken yaz aylarının yavaş yavaş geldiğini duyuralım dedik. Kum, güneş, deniz hangimiz özlemedik ki? Yaz aylarının gelişi demek malum spor salonu sezonunun da açılışı demek. Hal böyle olunca etekler, elbiseler özellikle de bikiniler yavaş yavaş dolaplarda yerini almaya başlayacak. Bu yazın bikinisini birlikte seçmeye ne dersin? Sende ‘’hangi bikiniyi giymeliyim’’ sorusunu soranlardansan doğru yerdesin. Bakalım 2022 yaz sezonunda hangi vücutlar nasıl bir bikini tercih etmeli?

2 34

Vereceğim bu tüyolar ile fiziğinizin daha güzel görünmesi mümkün. Vücut tipine uygun bikiniyi bulmakta zorluk çekiyorsan ve plajda çok daha iyi görünmek istiyorsan önce vücut tipinin hangisi olduğunu bilmelisin. Senin için aşağıda 4 ayrı vücut tipinden bahsettik. Önce vücudunun hangisi olduğunu bul ve hemen sana ait bikiniye koş!

Elma Vücut Tipi

Geniş omuzların ve kalın bir belin varsa elma vücut tipine giriyorsun tatlım. Bu vücut tipine en uygun bikini modellerini senin için derledik, topladık. Elma vücut tipinin en dikkat çekici yeri bacaklardır. Mükemmel bacaklarınla resmen sahilin tozunu attırıyorsun bu yaz. Derin kesimli mayoları tercih etmeli ve kesinlikle düşük bel bikini altlarından uzak durmalısın.

5c8cd60807291c1d74000454

Armut Vücut Tipi

Kalçalarınız göğüslerinize kıyasla daha genişse sizlerde armut vücut tipine dahil oluyorsunuz. Kıvrımlı bir bel çevresiyle armut vücut tipine ait olduğunu düşünüyorsan koyu bikini altlarını kesinlikle tercih etmelisin. Vücut tipin için bikini altının hem koyu hem de desensiz olması daha güzel görünecektir. Bikini üstüne gelecek olursak fırfırlı ve desenli bikini üstleriyle harika bir görünüme sahip olabilirsin.

penti siyah fiona firfirli bandeau bikini ustu plyg27fn20iy bk5 kc3417431 3 f68fe5f058c340429f4a5aa310c70c19

Kum Saati Vücut Tipi

Kum saati vücut tipi halk arasında 90-60-90 olarak da biliniyor. Eğer kum saati vücut tipine sahipsen kalça ve göğüs genişliğin birbirleri ile orantılı demektir. Bu vücut tipiyle bikini konusunda kararsızlık yaşamana gerek yok. Alacağın her bikiniyi iyi taşıyacağından eminiz.

Vucut Tipine Gore Bikini Secimi shutterstock 308671823 jpg buyuk

Dikdörtgen Vücut Tipi

Bel, göğüs ve kalça genişliğiniz birbirine yakın ise dikdörtgen vücut tipine sahipsiniz demektir. Bu vücut tipinde en çok dikkat çekmesi gereken bölümler kollar ve bacaklar olmalıdır. Aynı zamanda omuzlarını ön plana çıkararak belini daha ince gösterebilirsin. Eğer fazla kilon olduğunu düşünmüyorsan mayokinileri tercih edebilirsin. Göğüslerin küçükse de destekli bikini üstleri tercih etmelisin.

4735

Açelya fotoğrafı

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu