AlışverişManşetModa

Camper: İlkbahar – Yaz 2023 Koleksiyonu

Her sezon olduğu gibi yeni sezona da iddialı bir giriş yapan Camper’ın İlkbahar – Yaz 2023 koleksiyonu içimizdeki özgürlüğü, dizginlenemeyen neşeyi ve kıpır kıpır olan heyecanımızı ortaya çıkaracak.

Tüm duygularımıza eşlik eden marka bu sezon minimalizm ile maksimalizmi birleştirip şık ve rahat arasındaki sınırlarını bilerek belirsizleştirdiği zengin ve cesur bir görünüm yaratacak.

Camper yeni döneminde güneş sarısı, şeker pembesi, Pasifik mavisi ve Joshua Tree yeşilinin pop paletindeki renk kontrastlarını kullanarak çarpıcı renklerle ve heybetli yapısıyla göz kamaştıracak.

Yeni sezonda grafik şekiller ve çiçek motiflerini smart stillere uygulayarak teknik öğeleri de ön plana çıkaran yeni bir Camper deneyimi sizleri bekliyor.

Çiçekli Brutus sandaletlerden çizgili MIL 1978 çizmelere kadar yenilenen Camper, ultra rahat Pelotas Flota ve kadınsı cesur BCN çizme gibi yepyeni stilleri harmanlayan deneysel bir koleksiyonla adeta bu sezon baş döndürecek.

Aynı zamanda 2023 sezonunda, ayakkabıların hem sağ hem de sol çiftte aynı olması gerektiği fikrini sorgulayan ve “aynı ama farklı” konseptini benimseyen ikonik TWINS’in 35. yıl dönümünü eşsiz tasarımlarla kutluyor.

Bu uzun soluklu modeli kutlamak için de Walden’dan Kiara sandalete ve Karst’tan Drift Trail spor ayakkabılarının yenilenmiş versiyonlarına kadar, koleksiyonda bir sürü yeni TWINS ürünü bulunuyor.

35. yıla özet dijital TWINS avatarlarını içeren heyecan verici bir kampanya bu sezon moda severlerle buluşmaya hazır.

Yeni sezona cesur ve renkli bir giriş yapan marka, yepyeni stilleri harmanlayan deneysel bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

Her sezonda değişen ruh halimize ayak uyduran marka, bu sezonda da bitkisel tabaklanmış deri, geri dönüştürülmüş yün, organik pamuk gibi sertifikalı malzemelerin kullanılmasına dikkat ediyor.

Yepyeni İlkbahar / Yaz 2023 sezonu ürünlerini ve daha fazlasını Camper mağazalarından ya da www.camper.com.tr üzerinden keşfedebilirsiniz

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu