AlışverişManşet

Ex Nihilo: Glitz

Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun en tatlı hazları ortaya koyan Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi/parfümü Vesper Glitz, yasemin, mimoza ve kehribarın baş döndürücü notalarıyla Paris gecelerinin hislerini özetliyor.  

İlhamını yaratıcı Avant-Garde’dan ve Fransız saf incelik ruhundan alan Ex Nihilo’nun, ilk andan itibaren koku bağımlılığına yol açacak Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni parfümü Vesper Glitz, koleksiyonun diğer üyeleri gibi çağdaş dişilikle, kişiye özel şehir sofistikeliğini buluşturuyor.

ex nihilo

Ödüllü parfümör Nadège Le Garlantezec’in aşk şehri Paris gecelerinin ilhamı, yasemin, mimoza ve kehribar notalarıyla hayat verdiği parfüm, yaydığı hisli duygularıyla Paris gecelerinin büyüsünü keşfe çıkarıyor. 

Çiçekli kehribar koku ailesine ait olan pembe biber, mandalina ve neroli esansı üst notlarıyla Paris’e ve onun heyecan verici yaşam tarzına gönderme yapan parfüm, ylang-ylang, yasemin ve mimoza orta notlarıyla büyüleyici ve bağımlılık yaratan yorumunu tamamlıyor.

ex nihilo

Ex Nihilo Vesper Glitz, sedir ağacı, tonka tohumu, vanilya ve misk alt notalarıyla tüm duyulara hitap ederken, kışkırtıcılığını da ortaya koyuyor.

Paris gecelerinin ritmine ayak uyduran notalar arası geçişler, modern şehir kadınının her anına eşlik ederek enerjisini yükseltiyor.  

ex nihilo

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Armada, Beymen.com, Neo-bloom.com

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu