ManşetBiliyor Muydunuz?

Cornetto x Güneş: Yeni Yaz Şarkısı

Her yıl yazı başlatan şarkılara imza atan Cornetto, bu yıl Güneş’in yorumuyla yeniden düzenlenen “Haydi Gel Benimle Ol” parçasının klibini yayınladı.

Aşkın markası Cornetto, yazı müjdelediği şarkısının klibini müzik severlerle buluşturdu. Cornetto’nun yeni lezzeti Aşk Yıldızı için Güneş, 7’den 70’e herkesin diline pelesenk olan “Haydi Gel Benimle Ol” parçasını yeniden düzenledi ve yorumladı.

cornetto

Aşk Yıldızı’nın göklerden gönderdiği mesajları ve Cornetto’nun aşıkları cesaretlendirmek için ilk adımı atma mottosunu kült şarkının sözlerine ekleyen Güneş, şarkının yeni versiyonu için heyecanını ”Sözleri Aysel Gürel, bestesi Onno Tunç’a ait, Sezen Aksu tarafından yorumlanmış “Haydi Gel Benimle Ol” gibi ikonik bir esere kendi yorumum ve sözlerimle tekrar hayat vermek heyecan verici. Farklı jenerasyonlar arasında köprü olan bu şarkıyla böyle bir projede yer aldığım için mutluyum. Dinleyicinin tepkisini merak ve heyecanla bekliyorum.” diyerek dile getirdi.

Klipte Güneş’in şarkısına, son dönemlerin gözde dizi çifti Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’ın başarılı oyunculukları eşlik ediyor. Ünlü oyuncular ilk adımı atmaları için aşıkları cesaretlendiriyor. Yıldızlardan gelen bir mesaj ile başlayan aşk hikayesini anlatan klip, festival alanında iki yıldızın birbirlerinin çekimine kapılmasıyla devam ediyor. Sürekli yolları kesişen ikili, ilk adımın atılmasıyla keyifli dakikalar yaşamaya başlıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu