MakyajAlışverişGüzellikManşet

MAC: Skinfinish Sunstruck Pudra

15 farklı renk seçeneğiyle makyaj sanatçıları tarafından geliştirilen yeni Mac Skinfinish Suntruck Bronzlaştırıcı Kremsi Pudranın yenilenen formülüyle cildinize doğal bir sıcaklık katmaya ne dersiniz?

Mac Skinfinish Sunstruck Mat Bronzlaştırıcı Kremsi Pudra, 10 farklı mat ton seçeneği ile cildinize boyut ve derinlik katarken, Skinfinish Sunstruck Işıltılı Pudra 5 farklı tonu ile cildinize sıcaklık ve ışıltı veriyor.

Doğal cilt tonunuzu ön plana çıkarmak için özel olarak tasarlanan yapısı, kat kat veya dağıtılarak uygulamaya da uygundur ve canlı ve doğal bir sonuç için çift işlenmiş renk pigmentleri içerir.

Mac Bölgesel Sanatçı Eğitim Direktörü Georgina Padilla yaz günlerinin vazgeçilmezi olacak bu yeni ürün için; “Geniş bir cilt tonu yelpazesi eşliğinde doğal bir görünüm ve mükemmel bir cilt hissi sunuyor. Aynı zamanda ideal bir bronzluk veren yapısıyla her kullanımda harika bir sonuç elde ediliyor. Ayrıca ciltte pürüzsüz ve eşit görünüm sağlamak ve gerçekçi bir güneş yanığı etkisi yaratmak için tüm yüze en güzel şekilde dağıtılabilen en iyi tonlara sahip.’’ diyor.

mac

Cildin her zaman pürüzsüz görünmesi ve ipeksi bir dokuya sahip olması amacıyla özel Marshmallow Cushion karışımı ile formüle edilirken, 24 saate kadar kalıcılık sağlayan bu pudra kolay dağıtılabilen yapısı ile suya, tere, neme ve bulaşmaya karşı dayanıklıdır!

Makyaj sanatçıları tarafından geliştirilen yeni 143S Bronzlaştırıcı Yelpaze Fırçası ile kombinleyerek istediğiniz bronzluğu yakalayana kadar uygulamaya devam edebilirsiniz. 

Makyaj sanatçılarının sır gibi sakladığı mükemmel etkili Mac’in Skinfinish Sunstruck Kremsi Pudra’yı deneyimleme şansını kaçırmayın ve teninize sıcaklık katacak bronzlaştırıcı formülü ile doğal güneş öpücüğünü tüm yıl yüzünüzde hissedin!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu