AlışverişManşet

Dagi: Active Koleksiyonu

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Dagi’nin 2023 İlkbahar – Yaz Active Koleksiyonu, yeşil ve pembe tonlarının ağırlıklı olduğu iki farklı tema ile moda tutkunlarının karşısına çıkıyor.

1980’lerin nostaljik retro tenis stiline vurgu yapan temada pembe tonlar hüküm sürerken; spor parçalar sokak stili ile harmanlayan tema ise “tüm gün aktif” trendini yansıtıyor.

Spor ile bağların güçlendiği bu günlerde, Dagi 2023 İlkbahar – Yaz Active koleksiyonu için tenisten ilham aldı.

Bu ilham ile iki farklı temayı tasarımlarına yansıtan Dagi spor giyim parçalarını sokak stiliyle buluşturuyor. Tüm günün aktif geçirilmesine atıfta bulunan temada, koyu petrol rengi ve açık yeşil tonları öne çıkıyor. Temanın dikkat çeken parçaları arasında ise, parlak ve yumuşak eşofman takımları, serin tutma özelliği olan pike kumaştan tenis elbiseleri, ince ve hafif pamuklu polo yaka t-shirt’ler, esneyen kumaştan tenis etekleri, biker taytlar yer alıyor. Ayrıca etek ve taytları kombinlemek için oversize sweatshirt’ler ve soyut tenis temalı tasarımlar yer alıyor.

dagi

Pembe rengin gücü ilham oldu!

Paris Moda Haftası’nı kasıp kavuran, herkesi kendine hayran bırakan pembe rengi Dagi’nin 2023 yılı İlkbahar yaz sezonu Active Koleksiyonda hayat buluyor. 1980’lerin ve 1990’ların nostaljik retro tenis stil anlayışını vurgulayan tema, suluboya, hayvan ve çiçek desenleriyle Barbie trendini ve kort spor akımını bir araya getirdi. Kontrast renkli paneller ve renk bloklu süsleme stilleri ile tasarlanan temada kullanıcılara gençlik enerjisini vadediyor. Koleksiyonlarda biye detaylı rahat kesim, vücutta çabuk kuruyan, bol fitte şortlar, biye detaylı braletler dikkat çekiyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu