Alışveriş

English Home: Aquatic Depth

Ev tekstili, dekorasyon, sofra ve pişirme ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve tasarım şıklığını taşıyan English Home, Aquatic Depth koleksiyonu ile denizin derin maviliklerini evlere davet ediyor.

Denizin büyüleyici cazibesinden ilham alan Aquatic Depth koleksiyonu içerisinde titizlikle hazırlanmış her bir ürün, zamansız zarafet ve çağdaş tasarımın uyumunu yansıtıyor. Koleksiyonda altı kategoride toplam 219 ürün yer alıyor.

English Home’un Aquatic Depth koleksiyonu, denizin büyüleyici tonlarını ve canlandırıcı kokusunu, güneşli günlerle birleştirerek yaşam alanlarında huzuru yeniden yorumluyor. Geleneksel dekorasyonun ötesine geçerek denizin hayali derinliğini, zarif ve sade parçalarla buluşturan koleksiyon, zamansız ve sofistike tasarımı sayesinde deniz ruhunu sadece yaz mevsiminde değil, yıl boyu da evlere taşıyor.

english home

English Home ile denizin sakin güzelliği günlük yaşama taşınıyor.

Doğa ve sanat arasında bütünlük sağlayan Aquatic Depth, mavi, yeşil ve bejin tonlarını yaşam alanlarına yansıtıyor. Günlük yaşamın stresinden uzaklaştırabilecek bir tasarıma sahip koleksiyon, doğal tonlu nevresimlerden, zamansız sofra sunum ürünlerinden ve doğanın birleştirici gücünü yansıtan dekoratif objelerden ve sakinliği temsil eden parçalardan oluşuyor. Keyifli yaz günleri ve denizin canlandırıcı kokusundan ilham alarak özgür bir his sunan Aquatic Depth, şehrin kalabalığından uzakta, yalın ve doğal bir yaşam tarzı vadediyor. Koleksiyonda; yatak odası, havlu, sofra, mutfak-sofra tekstili, ev giyim-salon ve dekorasyon-aksesuar kategorilerinde toplam 219 ürün yer alıyor.

Aquatic Depth koleksiyonuyla ilgili tüm detaylara English Home mağazaları, www.englishhome.com web sitesi ve English Home mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu