Alışveriş

Revolution ile Dudaklarda Yaz Bakımı!

Revolution ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Watsons’ın sevilen markası Revolution’ın dudak ürünleriyle nemli, canlı ve pürüzsüz dudaklara ulaşmak çok kolay! Zengin dudak koleksiyonundan seçeceğiniz ürünlerle dudaklarınızı beslerken aynı zamanda canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayın!

Revolution Glaze Lust Dudak Yağı

Glaze Lust Dudak Yağı ile dudaklarınızda ışıltıyı hissedin! Glaze Lust Dudak Yağı hyalüronik asit, E vitamini, jojoba yağı ve shea yağı ile zenginleştirilen formülü ile dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya yardımcı olur. Eşsiz kiraz kokusu ve yapışkan his bırakmayan yapısıyla 3 farklı renk alternatifi sunan Glaze Lust Dudak Yağı, dudaklarınıza muhteşem bir parlaklık kazandırır. Glam Pink pembe tonuyla dudaklarınıza doğal bir güzellik katarken, Getaway Terracotta uçuk kiremit tonuyla sıcak ve sofistike bir görünüm kazandırır. Lust Clear ise ışıltılı şeffaf tonuyla dudaklarınıza doğal bir parlaklık verir.

revolution

Revolution Satin Kiss Dudak Kalemi

Satin Kiss Dudak Kalemi, yaratıcı makyajlarınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak! Yoğun pigmentasyonu sayesinde tek bir uygulamayla zengin ve canlı bir renk görünümü sunan Satin Kiss Dudak Kalemi, kremsi formülü sayesinde dudaklarınızın pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Revolution Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı 

Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı makyajlarınızın gözdesi olacak! E vitamini ile zenginleştirilen Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı, dudaklarınızın beslenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı, özel olarak tasarlanan sünger uçlu aplikatörü sayesinde kolay uygulama sunar.

Revolution Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı 

Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı ile dikkatleri dudaklarınızda toplayın! Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı, içeriğindeki zengin E vitamini sayesinde dudaklarınızın beslenmesine, nemlenmesine ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Özel olarak formüle edilmiş Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı, dudaklarınızın daha dolgun bir görünüm kazanmasına destek olur.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu