AlışverişGüzellikManşet

Ex Nihilo: My Sweetest Morphine

Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun en tatlı hazları ortaya koyan Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi My Sweetest Morphine, cesur karakteriyle yeni bir tutku anlayışının ana hatlarını çiziyor.

Leylak, mimoza ve gül ile zenginleştirilen parfüm, çiçeksi notalarıyla daha önce keşfedilmemiş bir bağımlılık yaratıyor.  

İlhamını yaratıcı Avant-Garde ve Fransız saf incelik ruhundan alan Ex Nihilo’nun, ilk andan itibaren bağımlısı olacağınız Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi My Sweetest Morphine, çiçek notalarının çekiciliğiyle duyuları kışkırtıyor. 2023 ilkbaharında, özel ambalajıyla sınırlı sayıda parfüm tutkununun ulaşabileceği MY SWEETEST MORPHINE, daha sonra Les Interdites Koleksiyonu’nun kalıcı bir üyesi olacak.

Deneyimli parfümör Natalie Cetto’nun sihirli kokular, özenli çalışma ve şiir arasındaki ilişkiyi, çiçeklerden aldığı ilhamla somutlaştırdığı My Sweetest Morphine, tutkusunu; ferahlık, derinlik ve doğallık arasında oluşturduğu mükemmel kimya ile ortaya koyuyor. 

ex nihilo

Ex Nihilo cildi tatlı ve büyüleyici ipeksi bir örtüyle kaplıyor.

Her an canlı ve bir o kadar da taze Ex Nihilo My Sweetest Morphine, leylak ve mimozanın çiçeksi notalarının gül ile zenginleştirildiği şeffaf hisleriyle koklayanların aklını başından alıyor.

Pudralı ve yüksek silajı, üst düzey bir tutku için solar ve misk notalarıyla sarmalayan parfüm, cildi tatlı ve büyüleyici ipeksi bir örtüyle kaplıyor. Bergamot, leylak, ozonik akor üst notaları, mimoza, gül, solar akor orta notalarıyla My Sweetest Morphine, çiçek kokusu tutkunlarının tüm ihtiyacını karşılıyor. Paçuli, vetiver, misk alt notaları ise Sweet Morphine’in en narin ve tutku uyandıran versiyonu olan bu parfümün ayırt edici mührü oluyor.

Parfüm kutusu, hayallerdeki pudralı çiçeğin soyut görüntüsünü temsil ediyor.

Parfüm şişesinin ambalajı, kokunun yarattığı büyüleyici hisleri büyük bir gizemle gözler önüne seriyor. İçindeki tutkunun fark edilmesini zorlaştıran, şiirsel bir pus yaratmak için tasarlanan buğulu tasarım, hayallerdeki pudralı çiçeğin soyut görüntüsünü temsil ediyor ve verdiği ani mutluluk hissini yoğunlaştırıyor. Pembe ve fuşya tonları, çiçek açan yeni bir tutkunun renk şemasına imza atıyor. 

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Armada, Beymen.com, Neo-bloom.com

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu