Güzellik

Genital Bölge ve Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Genital bölge ve koltuk altı kararması pek çok kişinin şikayetçi olduğu bir konudur. Vücudumuzda bu bölgelerin kararmasına neden olan birçok şey bulunmaktadır. Koltuk altı ve genital bölgede oluşan kararmaların aniden geçmesini bekleyemeyiz. Bu nedenle yöntem ne olursa olsun sabırlı ve istikrarlı bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Peki genital bölge ve koltuk altı kararması nasıl geçer? Güzelliğin Peşinde olarak kararma olan bölgelerinizdeki bu sorunu ortadan kaldırmaya geldik.

Genital bölge ve koltuk altı kararmasının çözümlerine geçmeden önce buna neden olan şeyleri bulmaya ne dersiniz? Peki genital bölge ve koltuk altı kararması sorunları neden kaynaklanır? Bu durum genetik olabilir mi? İşte merak ettiğiniz her şey…

Genital ve Koltuk Altı Kararması Neden Olur?

Özellikle yaz aylarında aşırı terleme ve vücudumuzda bu bölümlerin havasız kalması kararmaların başlıca nedenleri arasında yer almaktadır. Cildinize ağda uyguluyorsanız bu ağdanın çok sıcak olması ya da jiletin vücudunuza vermiş olduğu hasar da kararmaların başlıca nedenleri arasında yer alır. Koltuk altı kararmasında ise en etkili neden kullanılan deodorantlar olabilmektedir. Peki bu kararmalar nasıl geçer?

Koltuk Altı ve Genital Bölge Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk altı ve genital bölge kararması için ilk tercihin doktora gitmek olmalıdır. Ciltle ilgili sorunlarınızda öncelikle profesyonel bir yardım almayı tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra koltuk altı ve genital bölge kararmalarını gidermek amacıyla bazı karışımlar da oldukça etkili olacaktır. Limon ve tuz karışımının özellikle de çok tercih edildiği kararmalarda sonuç genellikle olumlu olmaktadır. Tuz ve limon karışımını koltuk altınıza uygulamak zamanla tüylerin çıkmamasını ve o kısmın beyazlamasını sağlar. Tuz ve limon karışımının yanış ıra karbonatı su ya da tuz ile karıştırdığınızda ortaya çıkan macun kıvamını kararma olan bölgelere uyguladığınızda renkte açılma gözlemleyebilirsiniz. Doğal sonuçlar yerine daha dermatologların önerdiği ürünler mi istiyorsunuz? O halde sizlere en çok kullanılan ve memnun kalınan kararma önleyici ürünleri gösterelim.

Biodermia Pigmentbio

11326203887666

Biodermia yine kararmalar için üretilmiş, doktorlar tarafından tavsiye edilen ve eczaneden rahatlıkla alabileceğiniz bir üründür. Düzenli kullanımla birlikte cildinizdeki kararmayı yok eder.

Viaxi

viaxi whitening cream 50 ml genital bolge renk acici krem z

Koltuk altı, genital bölge, diz kapağı ve direk gibi vücudunuzda kararmaların göründüğü farklı bölümlerde kullanabileceğiniz Viaxi de eczaneden ulaşabileceğiniz doktorların onayı olan bir ilaç olarak geçmektedir. Sizlerde vücudunuzdaki kararmalardan şikayetçiyseniz ister kremlerle dilerseniz de doğal yöntemlerle bu kararmaların üstesinden gelebilirsiniz.

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu