Astroloji

Günlük Burç Yorumlarının Kraliçesi Burçolog Bugün Öyle Haberlerle Geldik ki! İşte Günlük Burç Yorumlarınız…

28 Şubat Pazartesi burç yorumlarını merak edenler burada mı? Cevabınız evet ise bugün size muhteşem haberlerle geldik. Bu haftanın sizler için çok iyi geçtiğini söyleyemem ama bugün yeni bir haftanın ilk günü. Pazartesi günlerini sevin ve sizlere verilmiş bir armağan olarak görün. Bakalım bu hafta da geçtiğimiz hafta yapılan yanlışlar yapılıyor mu? Peki 28 Şubat Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Bugün gün içinde yaşadığın her şeyin ardından farklı anlamlar çıkarmaya çalışıyorsun. Özellikle yakın arkadaşlarının sana sergilemiş olduğu tavırları çok yanlış anlamışsın. Herkesin kötü bir geçirebileceğini unutmamalısın. İnsanlar her zaman neşe saçmayabilir yani. Bu nedenle çevrendekilerin tutumlarını kendine bağlamamalısın.

Aslansın Aslan…

Özel hayatında yaşadığın şeyleri kendine saklamak istiyorsun. Bunu anlayabiliriz fakat çevrendeki insanlara bunu anlatmaya çalışırken kırıcı olman ne yazık ki kötü olaylara sebebiyet veriyor. Her şeyini paylaştığın insanlara bir anda sınır koyman tabii ki de şaşırtıcı olacak. Hislerini ve duygularını açık açık dile getirdiğin sürece böyle problemler yaşamayacağından emin ol.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bugüne dek atıldığın her iş başarıyla sonuçlandı. Bugün bunu kutlama günü. Güçlü ve başarılı yapın daha çok şey başaracak gibi duruyor. Bizce bugün yakın arkadaşınla keyif dolu bir yürüyüşe ihtiyacın var.

Dikkat Akrep Var!..

Bugün kariyer anlamında pek çok fırsata sahip olduğun bir gün. Tek gerekli olan şey ise sorumlulukların biraz daha farkına varman. Grup çalışmalarına yönelerek dilediğin motivasyonu yakalayabilirsin.

Kova Kova Su Getirin!..

Bugün bol bol grup çalışması görüyorum. Günün erken saatlerinden itibaren başlayan bu sorumluluklar iyi ki grup çalışması diyeceğin türden. Aksi halde tek başına göğüslemen imkansız olurdu.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Aklına gelen farklı fikirler çevren tarafından imkansız olarak nitelendirilse de sen hemen caymamalısın. İleride keşke demeni istemeyiz sonuçta. Öte yandan akşam saatlerinde karşına çıkacak biri oldukça heyecanlanmana neden oluyor. Kimmiş bakalım bu?

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Kayıplarını geride bırakmalı ve kendini geriye çekmekten vazgeçmelisin. Kendini küçümseyerek büyük kötülük ediyorsun. Oysa deneyimin ve donanımın küçünecek cinsten değil.

İnatçı Oğlak…

Gün içinde çevrendeki insanlarla gireceğin ikili diyaloglarda bir tartışma esintisi olabilir. Böyle anlarda sert çıkmamanı rica ediyoruz. Özellikle de günün ilk saatlerinde yakın bir arkadaşınızla kafa yapınızdan dolayı tartışma yaşayabilirsiniz.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

İş yerinde senden alt konumlarda olan kişilere fırsat vermelisin. Duyacağın farklı fikir ve düşünceler içinden tek başına çıkamadığın durumları kolaylaştırabilir. Uzun vadeli kararlara inanmalısın.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Kariyer planlamalarında her şeyi öyle güzel atlattın ki, seni tebrik etmek istiyoruz. Gün ortalarında kafanın karışmasına neden olacak fırsatlar seni bekliyor. Temkinli bir şekilde hareket etmemeyi unutmamalısın.

Boğa’yı Boğma..

Bugün özgürlük duygun resmen tavanda geziyor. Sorumluluklarından kaynaklı olarak bir daralma hissi gördük sende. Unutma ki ancak mutlu olmadığın bir iş sana böyle hissettirebilir. Ailen temkinli kararlar vermen konusunda seni sık sık uyarıyor fakat küçük bir öneri bazen cesur adımlar da atmak gerekir.

Başak Hasadı…

Partnerinle birlikte uyanıyorsun güne. Özellikle de finansal konularda birlikte karar alıyorsun. Ne güzel değil mi? Böyle ikili kararlar vererek hem ilişkinizi hem de karar verdiğiniz konuları daha da sağlama almış oluyorsunuz. Açık iletişimi elden bırakmayın.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu