Astroloji

22-29 Haftalık Burç Yorumlarında Sizleri Neler Bekliyor?

Koç Burcu

Sevgili Koç burçları, bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızla alakalı gelişmeler gündemde olacak. Çok uzun zamandır bir konu üzerine yoğunlaşmış görünüyorsunuz. Özellikle de çarşamba gününden itibaren çalışmalarının mükafatını göreceksiniz. Bunun yanı sıra hafta boyunca beklenmedik harcamalarınız olabilir. Aşk hayatına yönelik olumsuz düşüncelerinizden bir an evvel kurtulamalısınız. Çünkü sürpriz bir evlilik teklifi sizleri bekliyor.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar. sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Aynı zamanda iş hayatınızla ilgili karmaşık duygular içerisindesiniz. Alacağınız karar her ne olursa olsun duygularınızı bir kenara bırakarak mantıklı davranmanız gerekiyor. Aklınızı kullanıldığınız sürece sizin üzerinize oynanan oyunları kolaylıkla bozacaksınız. Aşk hayatınız ise hafta boyunca çok keyifli bir sürece girecek. Sevdiğiniz insan ile uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, bu hafta boyunca iş hayatınıza yönelik olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. Özellikle de iş arayanlar için yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını belirtmek isteriz. Birden fazla görevi üstlenmek isteyecek ve kolaylıkla da üstesinden gelerek takdir toplayacaksınız. Çarşamba gününden itibaren ise sizden büyük birinin aşırı tepkisine maruz kalma ihtimaliniz var. Fikirlerinizi bir türlü kabullenmeyecek bu kişi ile aranızda tartışmalar yaşanabilir.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bu hafta karşınıza çıkan hiçbir şey sizi asla korkutamayacak. İş hayatınızda size verilen sorumlulukları ayrıntılı analiz etmeniz gerekiyor. Finansal anlamda ise alacaklarınızı tahsil edebilecek ve ekonomik anlamda rahat bir süreç içerisine gireceksiniz. Hafta ortasından sonra yeni bir iş teklifi olacak. Özel yaşamınızda da mutlu haberler gündemde. Evli yengeçlerin ilişkilerine sahip çıkması önerilir. Bekar ya da ilişkisi olmayan yengeç burçları ise bu hafta alacağı tüm kararlarda mantığını ön planda tutmalıdır.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan burçları, bu hafta boyunca sağlığınız için çok önemli kararlar alacaksınız. İşe öncelikle iyi bir diyet listesi edinmekle başlayacak daha sonra ise sigara kullanıyorsanız bırakmak için adım atacaksınız. İş hayatınızda ise haftanın başından itibaren sorumluluklarınız artacak. Hafta boyunca çok kontrolcü davranacaksınız. Finansal anlamda sahip olmak istediklerinizi kolaylıkla elde edebileceksiniz. Eğer yatırıma yönelik planınız varsa bu hafta gerçek olacak. Aşk hayatınızda ise oldukça hoş anlar yaşayacaksınız.

Başak Burcu

Sevgili Başak burçları, bu haftaya alacağınız olumlu haberler ile başlayacaksınız. Sizin üzerinizse çok oyun kurulmuş. Ancak yeteneklerinize ve kıvrak zekanıza güvenirseniz kazanan sizler olacaksınız. Özel hayatınızda ise evli iseniz eşinizle değilseniz sevdiğiniz bir kişi ile yatırım ortaklığı kuracaksınız. Bekar başak burçlarının duygularını hafta boyunca daha net dile getirmesi önerilmektedir. Eğer yeni bir ilişki düşünüyorsanız verdiğiniz kararları duygularınızla değil aklınızla almanız gereken bir dönem olacak.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, iş hayatınızda sizin ayağını kaydırmak isteyen bazı kişiler ver. Onlara iyi bir ders vereceğiniz sürece giriyorsunuz. Aklınızı kullanmanız ve detaylara önem vermeniz gereken bir hafta olacak. Aynı zamanda yeni haftanın ilk iç gününde borç almak isteyeceksiniz. Hukuki anlamda bir sorun söz konusu olabilir. Fakat endişelenmeyin sonuç sizlerin istediği gibi olacak. Aşk hayatınızda ise bazı krizler yaşayabilirsiniz. Olumlu bir yaklaşımla her olumsuzluğun üstesinden geleceksiniz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep burçları, bu hafta aceleci kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle de işinizle alakalı konularda gerçekçi davranmanız gereken bir dönem söz konusu. Finansal anlamda ise bazı gecikmeler gündemde olacak ve bu durum sizleri çok fazla zorlayacak. Değerli akrepler eğer evli iseniz çocuklarınız yüzünden eşinizle tartışabilirsiniz. Evli değilseniz sevdiğiniz kişinin yoğun ilgisi sizleri büyüleyecek. Ona çok daha fazla bağlanacaksınız. Fakat yanıltıcı duygulardan uzak durmanızda fayda var.

Yay Burcu

Sevgili Akrep Burçları, bu hafta idareciniz ya da patronlarınızdan yeni pozisyon için teklif alacaksınız. İşi alabilmek adına girişimci bir tavır sergilemeniz gerekiyor. Çarşamba ve perşembe günlerinden itibaren ise yeni anlaşmalar gündemde olacak. Eğer kendi işinizin patronu iseniz işinizi büyütmek adına hamleler yapacaksınız. Kendinizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Özel yaşamanız hafta boyunca canlanacak. Büyük fırtınaların artından hayatın sizlere sunmuş olduğu güzelliklerden faydalanacaksınız.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, yeni hafta aşk hayatınızda yüksek enerjiyi de beraberinde getirecek. İşinizden dolayı yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Evli oğlaklar ise eşlerinin değerini anlayacak ve onlara kendilerini özel hissetmelerini sağlamak adına çaba sarf edecekler. Bunun yanı sıra iş hayatınızdaki durgunluk dönemi nihayet sona eriyor. Büyük sorumluluklar alacak ve asla mücadele etmekten vazgeçmeyeceksiniz. Başarı dolu bir süreç sizleri bekliyor.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, ailevi ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Bazı tartışmalar söz konusu olacak. Mümkün olduğunca sakin kalmanız gerekiyor. Çünkü sergileyeceğiniz anlık öfke, bir ömür boyu pişmanlık yaşamanıza neden olur. İş hayatınızda ise resmi olarak imza atmanız gereken evraklar olacak. Ancak imzalamadan önce detaylı inceleme yapmanızı tavsiye ederiz. Aşk hayatınızda ise iş hayatınızın aksine şahane gelişmeler var. Sevdiğiniz insanlar veya evli iseniz işinizle samimiyetiniz artıyor.

Balık Burcu

Sevgili balıklar, bu hafta boyunca kendinizi finansal anlamda çok daha güçlü hissedeceksiniz. Çok uzun süredir emek verdiğiniz birikimizini mükemmel imkanlara sahip olarak değerlendirebileceksiniz. Yani hayalini kurduğunuz evli ya da araziyi satın alacaksınız. Ayrıca yeni iş başvurunuz da kabul görecek. Eşinizin tutarsız davranışlarından sıkılmış gibisiniz. Yeni haftada özel hayatınızda bazı gerginlikler olacak. Fakat sabırlı davranırsanız olumsuzlukların üstesinden gelebileceksiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu