AlışverişManşetModaŞehirde

Initio Parfum Privés Hedonist Koleksiyonu’nun En Yeni Üyesi: Paragon

Lüks parfüm markası İnitio Parfum Privés, Hedonist Koleksiyonu’nun yeni parfümü Paragon’un tanıtımını, global marka sözcüsü Thibaut Desbazeille ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Parfüm dünyasının gözde markalarından Initio Parfüm Privés noatalarıyla içsel bir yolculuğa sürükleyecek yeni parfümü Paragon’u, Momo Bebeköy’de özel bir davetle tanıttı. Initio Parfum Privés global marka sözcüsü Thibaut Desbazeille ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda davetliler bu mistik kokuyu Lifestyle Medicine Phd, Aura Consultant Yeliz Rüzgar ile holistik bütünleme eşliğinde keşfetti.

İnitio Parfum Privés Lüks parfüm markası Initio Parfum Privés, Hedonist Koleksiyonu’nun yeni parfümü Paragon’un tanıtımını, global marka sözcüsü Thibaut Desbazeille ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Parfüm dünyasının gözde markalarından Initio Parfüm Privés notalarıyla içsel bir yolculuğa sürükleyecek yeni parfümü Paragon’u, Momo Bebeköy’de özel bir davetle tanıttı. Initio Parfum Privés global marka sözcüsü Thibaut Desbazeille ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda davetliler bu mistik kokuyu Lifestyle Medicine Phd, Aura Consultant Yeliz Rüzgar ile holistik bütünleme eşliğinde keşfetti. Initio Parfum Privés, Paragon lansmanına aralarında Initio Parfum Privés Türkiye Distribütörü Birgül Ulucan Öztürk’ün yanı sıra Şansım Adalı, Gizem Barlak, Cemre Kemer, Rüya Büyüktetik, Zeynep Soylu, Mina Ceran, Caroline Almozino, Nil Ninat, Mert Vidinli, Betül Burmalı, Duygu Bal, Asena Sarıbatur, Narod Çetinkaya ve Nilay Yalçınkaya’nın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Şamanların büyülü enerjisinden ilham alınarak yaratılan Paragon, içeriğindeki Palo Santo ağacının odunsu enerjisiyle ruhu yatıştırırken, beyaz adaçayı ile zihni arındırıyor. Initio ailesinin en yeni üyesi Paragon, bergamotun sakinleştirici aromasıyla lavantanın heyecanlı etkisini bir arada bulunduruyor. İçeriğindeki notalar sayesinde zihni negatif düşüncelerden arındırarak enerjinizi yeniliyor.
Fabio Mazzotti- Birgül Ulucan Öztürk-Sözcüsü Thiabaud Desbazeille

Initio Parfum, Paragon lasmanına aralarında Initio Parfum Privés Türkiye Distribütörü Birgül Ulucan Öztürk’ün yanı sıra Şansım Adalı, Gizem Barlak, Cemre Kemer, Rüya Büyüktetik, Zeynep Soylu, Mina Ceran, Caroline Almozino, Nil Ninat, Mert Vidinli, Betül Burmalı, Duygu Bal, Asena Sarıbatur, Narod Çetinkaya ve Nilay Yalçınkaya’nın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

1669204644 ans m Adal
Şansım Adalı
1669204539 Cemre Kemer
Cemre Kemer

Şamanların büyülü enerjisinden ilham alınarak ortaya çıkarılan Paragon, içeriğinde bulunan Palo Santo ağacının odunsu enerjisi ile ruhu yatıştırırken, beyaz adaçayı ile zihni arındırıyor. Initio ailesinin en yeni üyesi Paragon, bergamotun sakinleştirici aroması ile lavantanın heyecanlı etkisini bir araya getiriyor. İçeriğinde bulunan notalar sayesinde zihni negatif düşüncelerden arındırarak enerjinizin yenilenmesine yardımcı oluyor.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu