AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 13 Mart – 19 Mart

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Tatlı ve tuzlu… Karışık bir hafta tüm burçları bekliyor.

Haftaya genel olarak baktığımızda, hafta sonunu saymazsak eğer, gökyüzü “hiç de fena değil.” dedirtecek gibi duruyor.

Haftanın Gündemi

13 – 19 Mart 2023 haftasında Ay, Balık burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise İkizler burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya disiplin gezegeni olan Satürn ile güzellik ve para gezegeni olan Venüs arasındaki olumlu duruş ile başlıyoruz. Aynı zamanda dedikodu seven Merkür’ün farkındalık gezegeni olan Uranüs ile yaptığı sevimli yakınlaşma da dikkatlerimizden kaçmıyor.

Bu durum da bize iletişimde daha hararetli ve maddi konularda ise daha rahat, nispeten biraz daha elimizin açılabileceği günler yaşayacağımızı söylüyor. Elbette ki bu durum, bizi parayı harcarken savurma noktasına da getirebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Hafta ortasında ise Satürn artık kuzey ve güney ay düğümlerine yapacağı pozitif etki ile maddi ve manevi açıdan biraz daha kemerleri gevşetmemize olanak sağlayacak gibi duruyor. Başlayan olumlu duruş, uzun bir süre daha bizimle olacak. Bu sebeple hayata biraz daha olumlu yerden bakacağız diyebilirim.

Hafta sonu ise savaş gezegeni Mars, benliğimizi anlatan Güneş ve iletişimi anlatan Merkür’e bir hayli zor görünüme gireceği için iletişime ve ufak tefek kazalara dikkat etmekte fayda var.

Genel olarak baktığımız zaman, hafta sonunu göz ardı edersek eğer, gökyüzü bu hafta “hiç de fena değil.” dedirtecek gibi duruyor.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta genel anlamda sizin için maddi konularda kafa yormanız gereken bazı gelişmeler yaşanabilir. Bunun yanında yakın çevreniz, kardeşleriniz, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, çevrenizle ile olan iletişim, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler konuları hakkında da ufak tefek sıkıntılar yaşamanız olası görünüyor.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta sosyal hayatınız ile ilgili gayet olumlu pozisyonlar içerisine girebilirsiniz. Ancak kazançlarınız, maddi varlıklarınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, kısaca tüm maddi varlığınız gibi konular hakkında ne olursa olsun temkinli olmayı elden bırakmayın derim. Ve bu haftadan itibaren de kariyer ve iş konularında konuşurken çok daha dikkatli olmanızda fayda var.

İkizler

ikizler burcu

Bu hafta iş ve kariyer konularında hem olumlu hem de olumsuz haberler almanız çok mümkün görünüyor. İrade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz, sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerleriniz hakkında ise biraz zorlanmanız olası görünüyor. Sinirlerinize hakim olmakta fayda var.

Yengeç

yengeç burcu

Bu haftadan itibaren özellikle ikili ilişkilerde uzun ve sorgulayan bir sürece gireceğinizi söylemem gerekiyor. Bunun yanında bu hafta yurt dışı ile ilgili konular, yabancı diller, medya, satış ve pazarlama işleri, mahkemeler, uzak akrabalar, felsefe, din, rüyalar, topluma nasıl ayak uydurduğunuz ve akademik hayatınız gibi konulara da özen göstermekte fayda var gibi duruyor.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta kariyer konularında olumlu bir destek altında olduğunuzu söylemek isterim ancak finansal krizler, ölümler, sizin ödemek zorunda olduğunuz ya da size ödenmek zorunda olan borçlar, vergi iadesi, paylaşımlı kazançlar, ameliyatlar ve cinsellik gibi konular hakkında ise daha temkinli davranmanızda fayda var. Bu hafta genel olarak olabildiğince özenli olun derim ben.

Başak

başak burcu

Bu hafta aşk ve ilişkiler konusu tam olarak gündeminizde yer alacak diyebilirim. Aynı zamanda size düşman kişiler, mahkemeler, iş ortaklıkları, evlilik hayatı, avukatınız, eşiniz ve uzun sürekli ilişkide olduğunuz insan ile olan durumunuz gibi konular hakkında olumlu ve olumsuz gelişmelere açık olacaksınız gibi görünüyor.

Terazi

terazi burcu

Bu hafta sizin için iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmacaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, evcil hayvanlar, yakınınızda çalıştırdığınız insanlar gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanacak diyebilirim. Ancak bunun yanında gayrimenkul konularında çok daha dikkatli ve özenli olmanızda kesinlikle fayda var.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta Akrep burçları için de aşk hayatı başta olmak üzere; tutkular, eğlence yaşamı, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango, sanat, çocuk, hamilelik, romantik ilişkiler ve moda gibi konular ön planda görünüyor. Bu konular hakkında ufak bir sınavdan geçebilirsiniz. Ancak özellikle ikili ilişkiler konusunda hafta sonu kendinizi biraz daha savunmaya almanızı tavsiye ediyorum.

Yay

yay burcu

Bu haftanın öne çıkan konuları sizin için yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, maddi ve manevi miraslar hakkında olacak. Bunun yanında maddi konularda da biraz parayı hareket ettirmekte zorlanmalar yaşamanız olası görünüyor.

Oğlak

oğlak burcu

Bu hafta sizi; iş ve iş arkadaşları, gündelik hayat, sağlık, hastalık, hijyen, hizmet verdiğiniz alanlar, aileniz, yakınınızdaki insanlar ve iş atmosferi gibi konular hakkında zorlayıcı gelişmeler bekleyebilir. Ancak arkadaş, yakın çevre ve aile gibi alanlarda iletişim konusunda gayet olumlu zamanlar yaşayacaksınız diyebilirim.

Kova

kova burcu

Bu hafta özellikle para konuları ve duyduğunuz güvensizlikler, sırlar, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli düşmanlar, dedikodular hakkında ufak tefek bazı sorunlar yaşamanız olası görünüyor. Bu sebeple her ne olursa olsun bu hafta konuşmalar karşısında kendinizi çok daha ayakları sağlam yere basacak bir şekilde konumlayın derim.

Balık

balık burcu

Bu hafta Balık burçları maddi konularda kendilerini korumaya alıp olumlu gelişmelere adım atabilir. Bu konuda çok büyük bir sıkıntı görünmüyor ancak aşk hayatınız başta olmak üzere; tutkular, şans ve risk taşıyan işler, sanat, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular hakkında da biraz zorlanacaksınız gibi görünüyor. Dikkatli olmakta fayda var!

Geldik haftalık burç yorumlarımızın sonuna… Öyleyse haftaya burç yorumlarında görüşmek üzere! 🙂

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu