AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 14 Kasım-20 Kasım

14 Kasım-20 Kasım 2022 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Haftanın Gündemi

  • Bu haftaya şans gezegeni olan Jüpiter, güzellik ve para tanrıçası olan Venüs ve “Ya hep ya hiç” diyen ağır abimiz Plüton arasındaki olumlu görünümle başlıyoruz. Bu gökyüzü bizi yaşayacaklarımız konusunda hem tutkulu hem de şanslı bir noktaya getirebilir. Aynı zamanda “Nasıl olsa iyi gidiyor” diyerek içine girdiğimiz konularda abartılı tutumlar da geliştirmeye açık olabiliriz. Bu konuda dikkatli olmanız gerekli.
  • Hafta sonuna doğru ise gökyüzünde çok şaşırtıcı bir etki yok denilebilir. Aynı zamanda yakın çevrenizle yapacağınız planlarda gayet keyifli bir süreç yaşamanız da mümkün görünüyor.
  • Genel olarak zamanın efendisi olarak baz aldığımız Satürn’ün uzun süredir Uranüs ile yaptığı tersleşmenin dışında “Hay Allah!” dedirtecek bir görünümün olmayacağını söylememiz de mümkün. Özellikle maddi gelişmeler için olumlu bir hafta bizi bekliyor. Fırsat çıktığı anda bunu kullanmanız gerekli.
burç

Koç Burcu

Bu hafta sosyal medyada pot kırıp rezil olmadığınız ve bir de bunun yanında kredi kartınıza yüklenmediğiniz taktirde gayet güzel bir hafta geçireceksiniz. Resmi işleriniz varsa biraz daha dikkatli davranmanız gerekebilir.

Boğa Burcu

İkili ilişkiler konusunda gayet olumlu bir süreç yaşamanız da olası görünüyor. Bu sebeple ortalık ya da evlilik konusunda bazı problemler yaşıyorsanız bunları masaya yatırmanız sizin yararınıza olacak gibi görünüyor.

İkizler Burcu

Kariyer ve iş konularında daha önce başlayıp ve bitiremediğiniz konular var ise bunları ele almak için iyi bir hafta gibi gözüküyor. Çalışma koşullarınız ve ilerlemeniz için elinizden geleni bu hafta fazlasıyla yapmanız sizin için iyi olacaktır.

Yengeç Burcu

Bu hafta aşk konusunda bir yandan olumlu bir yandan da olumsuz gelişmelere maruz kalmanız mümkün görünüyor. Eğer bir çocuğunuz varsa onunla ilgili uzun vadeli kararlar vermeniz gerekebilir.

Aslan Burcu

Devlet dairesi ya da büyük şirketlerle olan işleriniz var ise bunları yoluna koymak için iyi bir haftadan geçiyor olma ihtimaliniz çok yüksek. Uyku bozukluğu ile ilgili şikayetleriniz varsa üstüne gitmekte fayda var.

Başak Burcu

Yakın çevrenizle olumlu gelişmeler yaşamanız çok mümkün görünüyor. Özellikle para konusu var ise bu ilişkilerde bunu etkili bir şekilde avantaja dönüştürüp değerlendirmenizde fayda var.

Terazi Burcu

Bu hafta para ve kredi konusunda elinizden geleni ardınıza koymamanız sizler için çok faydalı olacaktır. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk, meşk konularına ise bu hafta girmeyi aklınızdan bile geçirmeyin derim. Sıkıntı yaşayabilme ihtimaliniz çok yüksek görünüyor.

Akrep Burcu

Bu hafta faal olabilirsiniz. Kendinizi pek çok konuda hareket almış olarak bulmanız olası görünüyor. Çevrenizde duyduğunuz konuşmalara hemen ikna olup harekete geçmediğiniz sürece sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Yay Burcu

Para anlamında elinize geleni doğru değerlendirmeye bakmalısınız. Çünkü bu hafta harcamalarınızın boyunuzu aşma potansiyeli çok fazla görünüyor. Bu hafta borç almamaya gayret edin ve planlı olmaya bakın.

Oğlak Burcu

Bu hafta şanslı bir haftadan geçeceksiniz gibi görünüyor. Maddi ve manevi olarak kalkışacağınız işlerde ve uzun vadeli planlarda mantıklı kararlar aldığınız sürece sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kova Burcu

Kendinizi ortaya koyup parlatmak açısından elverişli bir haftadan geçiyor olma ihtimaliniz çok yüksek. Özellikle kariyer konularında konum olarak sizden daha yukarıda olan insanlar ile iletişime geçmeniz çok olası görünüyor.

Balık Burcu

Bu hafta gelecek planları yapıp bu planları da hayata geçirmek açısından olumlu görünüyor. Çevrenizde gelişen olayları üstünüze alıp gerekli ya da gereksiz alınganlık göstermediğiniz müddetçe olumlu günlerden geçeceğinizi söylememiz çok mümkün gibi duruyor.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu