Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 17 Ekim-23 Ekim

17-23 Ekim haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor haydi hep birlikte inceleyelim.

burç

Haftanın Gündemi

  • 23 Ekim Pazar günü saat 00.17’de Güneş ve Venüs, Terazi burcunda kavuşacak.
  • 23 Ekim Pazar günü saat 07.07’de Satürn, Kova burcunda ileri hareketine başlayacak.
  • 23 Ekim Pazar günü saat 10.52’de Venüs, Akrep burcuna geçecek.
  • 23 Ekim Pazar günü saat 13.36’da Güneş, Akrep burcuna geçecek.

Koç

Burcu ve yükselen burcu koç olanlar, Güneş ve Venüs’ün hem Terazi burcunda hem de Akrep burcunda kavuşması ile vereceğiniz kararlar belirgin ve kalıcı hale gelebilir. İsteklerinizin farkında olmanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinde size yardımcı olacak. Evlilik ve iş konularında bir adım öne geçebilirsiniz. Yine de acele kararlar vermemeye özen gösterin ve mantıklı hareket edin.

Boğa

Burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşumu, çalışmalarınızı görünür hale getirecek. Yüksek motivasyonunuz ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınıza ve çevrenize olan tutumunuzu değiştirebilirsiniz. Maddi olarak hakkınızı alabilir ve sağlığınızda iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz. Sağlıklı beslemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

İkizler

Burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşumu, duygularınızı daha iyi ifade etmenizi ve olumlu dönüşler almanızı sağlayabilir. Atılan adımlar önem taşıyor. Hayatınızı hayalleriniz doğrultusunda şekillendirebilir ve bu durumdan kazanç elde edebilirsiniz.

Yengeç

Burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Terazi burcunda gerçekleşecek olan Güneş ve Venüs kavuşumu aile ortamınızda yapmak istedikleriniz konusunda size referans olabilir. Problemlerin nedenlerini görebilir ve eğer yapıcı davranırsanız çözüme ulaşabilirsiniz. Evlilik ya da ev alma düşüncelerinizi uygulayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Parasal ve duygusal açıdan şanslı olduğunuz bu dönemde fırsatları değerlendirin.

Aslan

Burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcunda gerçekleşecek olan kavuşumu, para ve ilişkilerden yana şansınızı arttıracak. Sosyal medya çalışmalarınızdan da maddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Çalışmaktan ve bağlantı kurmaktan vazgeçmeyişiniz sizi bir adım öne çıkarıyor.

Başak

Burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşumu, ekonomik anlamda yüzünüzde güller açtırabilir. Kendinizi fark ediyor ve özenle çalışıyor oluşunuzun faydalarını hissedecek ve göreceksiniz. Size gelen teklifleri de değerlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özgüveniniz yükselecek ve kendinizi şımartacaksınız. Ancak sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Terazi

Burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, Güneş ve Venüs kavuşumu ile kendinize verdiğiniz değeri gözlemleyebilirsiniz. Kişisel bakımınıza odaklanabilir, tutumunuz ve görünüşünüzle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu şekilde de yeni bir ilişkiye ve arkadaşlıklara başlayabilirsiniz. Olumlu anlamda dikkat çekerek, hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak fırsatların farkına varabilirsiniz.

Akrep

Burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşumu, eski ilişkileriniz ya da iş birliklerinizden haberler getirebilir. Manipülatif kişilerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Bu kişilerden gelen haberlerin doğruluğundan emin olmadan hareket etmemeli ve herhangi bir karar almamalısınız.

Yay

Burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşmasıyla, hedefleriniz doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Yardımseverliğinizin karşılığını alacak ve kadın figürlerin dikkatini çekeceksiniz. Bu şekilde de yeni iş birlikleri başlatabilirsiniz. Yapmak istediklerinizin peşinden gitmeyi asla bırakmayın.

Oğlak

Burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşumu ile iş hayatınız parlayacak ve bir adım öne çıkacaksınız. Projelerde kendinizi gösterecek ve ekonomik durumunuzu daha da iyileştireceksiniz. Ne yapmak istediğinizden emin olmanız yer değişikliği ve terfi konularında net kararlar almanızı sağlayabilir. Hayallerinizden vazgeçmeyin.

Kova

Burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcunda kavuşması ile birlikte hukuksal kazanımlarınızı arttıracaksınız. Kendinizi ve aslında ihtiyacınız olanı daha rahat ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tavrınız, davranışlarınız ve duruşunuzla pek çok kapıyı açabilir ve nasıl ilerleyeceğinizi kesinleştirebilirsiniz.

Balık

Burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, Güneş ve Venüs’ün Terazi burcunda kavuşması ile birlikte miras konuları gündeme gelebilir. Haklılığınızın ortaya çıkması ile birlikte ekonomik anlamda kendinizi daha hazır hissedebilirsiniz. Aynı zamanda psikolojik olarak yüklerinizin hafiflediğini hissedebilir ve görebilirsiniz. Kendinize güvenmenin işleri gerçekten de yoluna soktuğunu siz de görecek ve deneyimleyeceksiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu