ModaManşet

Vakkorama ile 40 Yıl

Moda, sanat ve sporun buluştuğu, dünyanın ilk konsept mağazası Vakkorama 40. yılını özel bir parti ile kutladı.

Gecede 40 yıllık geçmişin özeti ve moda sunumu gerçekleşti.

vakkorama davetlileri

Sanatın ve sporun moda dünyasındaki yansıması ve ilklerin öncüsü olarak gençlerin ve kendini daima genç hissedenlerin markası 40. yılını Akmerkez’deki mağazasında doğum günü partisi ile kutladı.

dans eden kadın

Yapılan kutlamada, markanın 40 yıldır hayata kattığı vizyon, pek çok yeniliğe imza attığı alternatif spor ve müzik dünyasına olan yatırımları konuşuldu.

Markanın 40. yıl doğum günü partisinin ev sahipliğini Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve eşi Ronit Hakko, Vakkorama Kreatif Direktörü Can V. Hakko ve eşi Deniz Hakko, Vakkorama’nın kreatif ajansı, PSC-BRAND markasının kurucuları Pia Hakko Yeşil ve Pelin Yaşar yaptı. 
dans eden kadın

Vakkorama’nın genç ve dinamik temasının her detayında hissedildiği partide DJ Eva ve DJ Carlita geceye katılanlara eğlenceli saatler yaşattı.

Gecede davetlilere özel bir ‘trunk show’ da gerçekleştirildi. ‘Trunk Show’da 80’ler, 90’lar ve 2000’lerin moda stilleri ve markanın ruhu yansıtıldı. 

Gece, markanın 40. yaşına özel doğum günü pastasının kesilmesi ile son buldu. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu