Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 19-26 Eylül 2022

  • 23 Eylül Cuma günü saat 04.04’te Güneş, Terazi burcuna geçecek. Kararlı davranarak hayatınızı düzene sokabilirsiniz ve olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz.
  • 23 Eylül Cuma günü saat 09.49’da Güneş ve Merkür, Terazi burcunda bir araya gelecek. İlişkilerinizde tutkulu bir döneme adım atarken, sevgi büyük önem kazanacak.

Koç

Burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ilişkilerinizi mercek altına alacak. Bu günlerde ne istediğinizi ve nasıl ilişkiler yaşadığınızı daha fazla fark edebilirsiniz. Bu dönemde daha uyumlu olacaksınız. Bu sebeple çevrenizde de daha olumlu karşılanacaksınız ve bunun sayesinde sorunlarınızı çözebileceksiniz. Güneş ile Retro Merkür’ün bir araya gelmesi, geçmiş ve çözülememiş sorunları karşınıza çıkaracak. Bu da daha öncesinde farkında dahi olmadığınız detayların farkına varmanızı sağlayacak. Aranızda sorun olan insanlarla yüzleşirken sakin ve sağduyulu olmaya özen göstermelisiniz.

Boğa

Burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte size psikolojik bakımdan yük olan konularla yüzleşmeniz gerekecek. Rahatsız olduğunuz konuları çözmek sizi korkutsa da aslında sizi iyileştirecek. Bu günlerde ailenizle aranız düzelebilir. Bunun yanında da ailenizden maddi ve manevi destek görebilirsiniz. Parasal durumlarda şanslısınız fakat Güneş retro Merkür bir araya gelmesi, geçmişte olan alacak-verecek konularını karşınıza çıkarabilir. Bir problemle karşı karşıya kalmamak için çok iyi bir planlama yapmalısınız. İş görüşmelerinden alacağınız geri bildirimler sizi rahatlatacak ve çok emek harcamanız özgüveninizi yerine getirecek.

İkizler

Burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte kişisel gelişime yönelebilirsiniz. Yeteneklerinizi farkına vararak, ne yoldan gitmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Yurtdışında yaşayan veya çalışan insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca hukuksal anlamda hakkınızı alabileceğiniz konular olabilir. Fakat Güneş ile retro Merkür bir araya gelmesi, geçmişte yarım kalan şeyleri karşınıza çıkarabilir. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca eğitim konusunda açıklarınızı kapatabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz.

Yengeç

Burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte kariyerinizde ilerleyebilirsiniz ve göz önünde olabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ve bunun sonucunda ekonomik anlamda bir iyileşme görebilirsiniz. İlişkilerinizde ise daha yapıcı olabilirsiniz. Bu günlerde girişimci tavrınız sayesinde çevrenizden destek alabilirsiniz. Geri hareketteki Merkür’ün Güneş ile bir araya gelmesi, eksiklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşınıza çıkarabilir. Eski işyerinizdeki insanlarla görüşebilir, geçmiş çalışmalarınız hakkında konuşabilirsiniz. Bu dönemi iyi değerlendirirseniz, maddi ve manevi anlamda refaha erebilirsiniz.

Aslan

Burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, yönetici gezegeniniz Güneş’in Terazi burcuna geçişi sizi sosyal anlamda vazgeçilmez kılacak. Bu günlerde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sizi öne çıkaran şey uyumlu tavırlarınız ve dikkat çekiciliğiniz olacak. Fikirlerinizi paylaşmak konusunda daha açık sözlü olacak ve çevrenizden destek alacaksınız. Geri hareketteki Merkür Güneş’in bir araya gelmesiyle birlikte, kaçırdığınız fırsatları daha az hataya yer vererek tekrar gündeme getirebilirsiniz ve elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan eski ilişkileri ise doğru yorumlamanız gerekecek.

Başak

Burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte maddi ve manevi anlamda yükselebilirsiniz. Kimlerle ve nasıl çalışacağınıza dair şüphelerinizi ardınızda bırakabilirsiniz. Gelir-gider dengenizi düzene sokmak için şanslı bir dönemdesiniz. Yeni bir işe başlayabilir ve emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla yapıcı iletişim kurabileceğiniz günlerdesiniz. Öncelikle kendinizle barışmanız gerekli. Kendinizle barıştıktan sonra ilişkilerinizin de güçlendiğini göreceksiniz. Güneş Merkür bir araya gelmesi, önceki iş görüşmelerinizle ilgili geri dönüşler alabilirsiniz ve bu durum motivasyonunuzu yükseltebilir.

Terazi

Burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, Güneş’in burcunuza geçmesi ile birlikte daha da iyi hissetmeye başlayacaksınız. Her anlamda aynaya baktığınızda en güzel halinizi göreceksiniz ve bunu dışarıya da göstereceksiniz. Bu dönemde çevreniz üzerinde etkili bir hale geleceksiniz. Bu da,  bu dönemde eksiklerinizi kapatabileceğinizi ve kendinizi geliştirebileceğinizi gösteriyor. Kararsızlığınızı bir kenara bırakacak, Merkür Güneş bir araya gelmesi ile birlikte terfi alabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi iyi ifade edecek ve beklentilerinizin karşılığını alabileceksiniz.

Akrep

Burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte, siz de dikkatinizi kendinize verebilirsiniz. Bedensel ve ruhsal olarak kendinizle ilgilenebilir ve iyi alışkanlıklara yönelebilirsiniz. Takıntılarınızı fark etmek ve evinizin düzenine vakit ayırmak size iyi gelebilir. Bu dönemde biraz içinize kapanabilirsiniz fakat telaşlanmayın. Bu şekilde ilişkilerinizi değerlendirebilirsiniz. Merkür Güneş bir araya gelmesi sebebiyle dostunuzu ve düşmanınızı fark edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken objektif olmak olacak.

Yay

Burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte daha sosyal hale gelebilirsiniz. Hareket halinde olmak istediğiniz bir döneme girerken, yeni insanlarla tanışabilir ve özgür hissedebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızdaki değer dengesini yeniden gözden geçirebilirsiniz. Merkür Güneş bir araya gelmesiyle birlikte kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Ertelediğiniz bazı konular karşınıza çıkabilir. Bazı yatırımlarınız kendini gösterebilir ve rahatlayabilirsiniz.

Oğlak

Burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte iş hayatınızda hedeflediğiniz konularda kazanım elde edebilirsiniz. Enerjik ve yapıcı bir duruş sergiliyor olmanız, fark edilmenizi ve hakkınızı kazanmanıza sebep olabilir. Kafanızı dinlemek ve düzenlemek anlamında kendinize zaman ayırabilirsiniz. Dikkat çekici tavrınız iş anlamında olduğu gibi duygusal anlamda da öne çıkabilir. İş hayatınızda tanıştığınız birini hayatınıza dahil edebilirsiniz. Merkür Güneş bir araya gelmesiyle birlikte karakterinizin ve kişiliğiniz farkına varabilir, nasıl davranmanız gerektiğini sorgulayabilirsiniz. Hayatınızdaki taşların yerlerinin değiştiğini göreceksiniz.

Kova

Burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte kendinize odaklanabilirsiniz. İnsanlara verdiğiniz ve karşılığında aldığınız değeri sorgulayabilirsiniz. Gerçekleri görmek ve onlarla barışmak ise yeni kapılar açacak. Devlet işleri ve seyahat gibi gündemler olabilir ve bu süreç hızlanabilir. Başkalarını mutlu etmek için yaptıklarınızı kendiniz için de yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Fakat bu farkındalığın sonunda acele etmemeli ve tecrübelerinizden yararlanmalısınız. Dengeyi kaçırmamalısınız.

Balık

Burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte sizi kendi psikoloğunuz yapabilir. Kendinizi ihmal ettiğinizi fark edeceksiniz. Bunun yanında kendinize koyduğunuz engelleri de görmekten kaçamayacaksınız. Maddi ve manevi anlamda riskler alınabilir. Karar vermek ya da olduğunuz yerde durmakla ilgili bir denge kurmanız gerekebilir. Ailenizden gördüğünüz psikolojik ya da maddi destek ile önünüzü açabilirsiniz. Merkür Güneş bir araya gelmesiyle birlikte çözülemeyen miras veya banka meseleleri karşınıza çıkabilir. Kendinize izin vermelisiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu