Astroloji

30-31 Mayıs – 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, hafta boyunca kendinizi kanıtlamak adına yoğun bir çaba sarfedeceksiniz. Öyle ki bu hafta Mars ve Jüpiter’in kavuştuğu bir döneme denk geliyor. Bazı durumlar karşısında agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Hafta ortalarına doğru insanlara söylemeniz gerekenler yüzünden çok büyük bir heyecan içine girmeniz muhtemel! Bekarlar içinse yeni bir aşk söz konusu!

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, geçmiş haftalar boyunca kendinizi değiştirmek adına sürekli çaba sarfettiniz! Nihayet artık olmanız gereken yerdesiniz. Etrafınızda gerçekleşen tüm kaoslar son buluyor. Venüs’ün geri dönüşüyle birlikte, ilerlemenizi kutlamak adına yeni hamleler yapacaksınız. Hafta boyunca kendinizi şımartacağınız bir süreç sizi bekliyor.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, hafta boyunca yeni planlar yapacaksınız ancak yapacağınız planlarda ilerlemeden önce birkaç ekstra güne daha ihtiyacınız olacak. Gökyüzündeki hareketlilik, bazı hususlarda kafanızın karışmasına neden oluyor. Hafta ortalarına doğru kendinizi dışlanmış gibi hissedeceksiniz. Fakat sizin kontrolünüzde olmayan şeyler hakkında endişelenip durmayın! Kendinize biraz zaman tanımanızı tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bu hafta boyunca kariyerinize yönelik konular gündeminizde olacak. İyi anlamda çok önemli gelişmeler mevcut. Söz konusu gelişmeler hafta sonuna doğru hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı olanaklı hale getirecektir. Gireceğiniz toplantılarda kendinizi tanıtma ihtiyacı duyuyorsunuz. Böylece yeni fırsatlar da bir bir ayağınıza geliyor.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, bu hafta sizin için çok yoğun geçecek. Eksik mesaileriniz varsa tamamlamak isteyeceksiniz ve eğer öğrenci iseniz de yoğun bir sınav haftasına gireceksiniz. Evli Aslan burçları ise hafta boyunca çocuklarıyla alakalı planlar yapıyor olacak. Eşinize ve arkadaşlarınıza karşı sorumluluklarınızı da mutlaka yerine getirmeye çalışın. Ayrıca detaylara çok takılıyorsunuz. Biraz daha pozitif olmanızda fayda var!

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, haftalardır planlamış olduğunuz o uzun seyahate nihayet çıkıyorsunuz. Ayrıca hafta ortalarına doğru sizi şaşırtacak bazı gelişmeler gündeme gelecek. Yaşanan olumsuzluklar karşısında evliyseniz eşinizden, değilseniz ailenizden büyük destek göreceksiniz. Hangi konuda çabalıyor olursanız olun, boşa kürek çekmiyorsunuz! Aman dikkat, sevdiklerinizi hafta boyunca ihmal etmemeye özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, bu hafta aklınızdaki planları hayata geçiriyor olacaksınız. Sevgiliniz varsa, tutku dolu bir haftaya giriş söz konusu!İş hayatınız da bu hafta çok aktif ve hızlısınız. Yeni bir iş anlaşması ya da ortaklıklar gündeminizde olabilir. Fakat acele etmeden karar vermenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde pişman olabilirsiniz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, bu hafta sağlığınızla alakalı aktivitelerle ilgileneceksiniz. Mesela bir fitness programına yazılabilir ya da yaz tatili planı yapabilirsiniz. Çünkü haftalardır çok çalıştınız ve vücudunuz kendisini dinlendirmek istiyor. Hafta ortalarına doğru sınırsız enerjiniz olacak. Kronik hastalığınız varsa mutlaka bir doktora görünmenizi öneriyoruz.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, evli değilseniz ve bir sevgiliniz varsa bazı tartışmalar gündeme gelecek. Bekarlar ve sevgilisi olmayanlar içinse yeni bir ilişkinin sinyalleri hissediliyor. Hafta ortalarına doğru hayatınızla alakalı çok heyecan verici gelişmeler olacak. Enerjiniz hafta sonuna doğru daha da artıyor. Habilerinize ve projelerinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, bu hafta aile üyenizden ya da ev arkadaşlarınızdan biriyle hararetli bir tartışma yapacaksınız. Artık içinizde kalan hiçbir şeyi saklamak istemiyorsunuz. Kendinize sakladığınız tüm problemleri kolaylıkla dile getireceksiniz. Gerçekleştireceğiniz tartışma para için yapılacaksa, devam eden mali baskının bir kısmı serbest bırakılacak, yeni anlaşmalar gündeme gelecek.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, artık her şeyi tek başınıza üstlenmekten vazgeçin. Bu dünyada tek sorumluluk alması gereken kişiler sizler değilsiniz. Hafta ortalarına doğru üzerinizde hissettiğiniz baskıdan arınacak ve kendinizi daha özgün hissedeceksiniz. Ayrıca yeni bir proje gündemde olacak. Kısa zamanda büyük başarılar sizleri bekliyor.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar bu hafta parasal konularda ciddi sıkıntılar yaşayacaksınız. Bu nedenle de patronunuzdan bir miktar zam istemeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize daha fazla ilgi göstermeniz gereken bir zaman dilimine giriyorsunuz. Çok daha dürüst konuşmalarınız olacak. Girdiğiniz ortamda tüm dikkatler üzerinizde. Aman dikkat nazar değmesin!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu