Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Shiseido’dan Makyaja Hazırlık

Shiseido Vital Perfection serisi içeriğindeki saf retinol sayesinde hyalüronik asit ve kolajen üretimini destekleyerek göz çevrenizi anında sıkılaştırırken cildinizi kusursuz bir makyaja hazırlıyor.

Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask

Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask, cilde sıkılık, toparlama ve gerginlik kazandırırken yaş ilerledikçe oluşan sarkma görünümünü anında azaltıyor ve yüz konturunun belirginleşmesini sağlıyor. Özellikle çene hattını hedefleyen Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask, Shiseido’nun özel kompleksi 4MSK & VP8 ile lekelere ve eşit olmayan cilt tonuna neden olan melanin üretimini bastırıyor, cildi aydınlatıyor ve ciltte genç bir görünüm sağlıyor.

shiseido maske

6 yüz + 6 çene maskesinden oluşan 2 parçalı Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask, içeriğindeki su teresi özü sayesinde tip 3 kolajen üretimini teşvik ederek sarkmanın neden olduğu derin çizgilerin görünümünü etkili bir şekilde azaltıyor. 

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask

Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask, sıkılaşmış, toparlanmış ve aydınlık bir göz çevresi için anti-aging etkili ekspres bir bakım sunuyor. Shiseido’nun orijinal TruStructive teknolojisi ve yeni Kurenai-Trulift Kompleksi ile harmanlanan Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask, cildin yapısını güçlendirirken kendi doğal onarıcı fonksiyonlarını iyileştiriyor ve gözle görülür şekilde göz çevresini kaldırıp sıkılaştırıyor.

shiseido göz maskesi

İçeriğindeki saf retinol sayesinde cildin hem hyalüronik asit üretim miktarını hem de kolajen üretimini arttırıyor böylece göz çevresindeki donuk ve yorgun görünümün azalmasına yardımcı oluyor. Özel MATSU-ProSculpt Kompleksi içeren ekspres göz bakım maskesi, göz bölgesinde yaşa bağlı şişkinlik görünümünü de azaltmayı hedefliyor.  

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu