Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 28 Kasım – 4 Aralık

Haydi kızlar toplaşın! Haftalık burç yorumlarınız geldi!

burç

Koç

Mars Satürn üçgeni sizi dijital platformlarda destekliyor olacak. İşinizde yeni kurallar benimsemeniz karşınıza yeni iş ortakları ve fırsatlar çıkarabilir. İçinde bulunduğunuz durumu iyileştiriyorsunuz. Ay’ın da Kova burcunda ilerliyor oluşu ile, bu noktada destekleniyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilir ve yolunuza kiminle devam edeceğiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Boğa

28-29 Kasım’da Ay’ın Kova burcunda ilerlemesi ile birlikte kariyerinizde radikal durumlar yaşayabilirsiniz. Bu noktada çevrenizdekilerin gerçek niyetlerini okumaya başlamalısınız. Kimin gerçekten sizi desteklediğine dikkat edin. Önemli kadın figürlerden destek alabilirsiniz.

İkizler

29 Kasım’daki Merkür Mars karşıtlığı ilişkilerinizdeki “sen-ben” dengesini bozabilir. Yanılgıya düşebileceğiniz birkaç gün yaşayabilirsiniz. Bu sebeple de emin olmadığınız duyguların peşinden asla gitmemelisiniz. Öfkenize hakim olmak size avantaj sağlayacaktır.

Yengeç

Merkür ve Venüs’ün 29-30 Kasım tarihlerindeki kavuşumu çalışma ortamınızın hareketlenmesine yol açacak. Toparlanabilir, odaklanabilir ve yolunda gitmeyen şeyleri rahatlıkla düzene sokabilirsiniz. Elinizden geleni yaptığınızda hayatın da sizi muhakkak destekleyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu günlerde mutlu ve sağlıklı hissedeceksiniz aynı zamanda da maddi karşılık alacağınız görüşmeler yapabilirsiniz.

Aslan

Ay’ın Kova burcunda ilerlemesi ile birlikte ikili ilişkilerinizi gözden geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Bir süredir beklettiğiniz konuşmaları yapacak cesareti kendinizde bulacaksınız. Bu noktada karşınızdakinin de görüşlerine yer vermelisiniz ve mutlaka empati yapmalısınız.

Başak

Merkür Mars karşıtlığı, ev-iş dengesinin bozulmasına neden olabilir. Kararlarınızın aile hayatınızı nasıl etkileyeceğini dikkatli bir şekilde düşünmelisiniz. Yarım kalan işlerinizi nasıl bitireceğinize dair yöntemler geliştirebilir ve uygulayabilirsiniz.

Terazi

Mars Satürn üçgeni ile hayatınızı ve hedeflerinizi şekillendirmeyi göz önünde bulundurabilirsiniz. 29-30 Kasım tarihlerinde karşılaştığınız imkanları değerlendirebilirsiniz. Yeni iş imkanları ve yurt dışı fırsatları gündeminizin ortasına oturabilir. Sizin için önemli olan düşüncelere yoğunlaşmanız faydalı olacaktır.

Akrep

28-29 Kasım tarihlerinde Ay’ın Kova burcunda Jüpiter ile uyumlu açısı sebebi ile ilişkilerle ilgili kararlarınız etkilenebilir. Duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz fakat yine de bu konuda sınırlarınızı belirlemeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

Yay

Merkür Mars karşıtlığı eski ilişkilerinizi gündeme getirebilir. Geçmişi düşünmenin sizi bir yere götürmeyeceğini fark etmeli, olayları şimdiki zamana göre ele almalısınız. Geçmişi, şu anı şekillendiren ipuçları gibi düşünmeli ve yapıcı bir dil ile yolunuza devam etmelisiniz.

Oğlak

28-29 Kasım’daki Güneş Ay üçgeni ile içsel bir değerlendirme yapıyor ve sizin için neyin daha değerli olduğunu görüyorsunuz. Bu değerlendirme sosyal ve duygusal hayatınızda size büyük fayda sağlayacaktır. Size karşı iyi niyetli olmayan insanlar ile yüzleşebilirsiniz.

Kova

Ay’ın burcunuzda ilerlemesi enerjinizi yükseltebilir ve 28-29 Kasım’da girişimlerinizi olumlu anlamda etkileyebilir. İşinizdeki özverinizin sonucu olarak da insanları kolaylıkla etkileyeceksiniz. Korkularınıza değil, koyduğunuz hedeflere odaklanmayı unutmayın.

Balık

Burcunuzda ileri hareket eden Jüpiter’in Plüton ile kurduğu açı, 28-29-30 Kasım tarihlerine dikkat çekiyor. Hedeflerinizin peşinden gitmeniz bu süreçten daha çok verim almanızı anlamlı kılabilir. Üzerinize düşeni yaptığınızda, sıkışık hissettiğiniz durumların size fırsat sunduğunu görebilirsiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu