Astroloji

01-08 Temmuz Haftalık Burç Yorumları…

Yeni ay yeni umutlar demek. Bakalım bu ay sizleri neler bekliyor. İşte Akrep, Yengeç, Balık, Koç, Kova, Terazi, Aslan, Başak, Oğlak, Yay, Boğa ve İkizler burç yorumu..

Koç Burcu

Koç haftalık burç yorumlarından selam! Bu aya ev işlerinin yoğunluğu ile başladığınızı söylemek isteriz. Tadilat, eşya yenileme ya da yeni ev olayları gündeminizde yer kaplayabilir. Bu dönemde telaşlı olmanızı anlayabiliyoruz ama telaşı strese döndürmek yerine içindeki küçük heyecanları almaya özen gösterin. Bu çok daha rahatlatıcı olacaktır.

Boğa Burcu

Boğa haftalık burç yorumlarından selam! Yeni aya öyle güzel başlamışsınız ki! Kendinizi her defasında daha da yenilemeye çalışırken bu defa fiziksel görünüşünüzle ilgili de yeniliklere gidiyorsunuz. Yakın çevrenizle oldukça sosyal olacağınız bir döneme de girmiş bulunmaktasınız. Korumak amaçlı ettiğiniz sözler karşınızdaki kişiler tarafından yanlış algılanabilir. Bu nedenle dikkatli olmanızı öneririm.

İkizler Burcu

İkizler haftalık burç yorumlarından selam! Parasal konudaki çaba ve tasarrufunuz bu hafta da devam ediyor. İş amaçlı görüştüğünüz kişilere karşı tutumunuz konusunda hesaplı olmanızı öneririz. Güç düellosu içinde görünüyorsunuz ve bu düello da tavırlarınız sert olabilir. Kazançlarınızı iyi yönetin ve hoyratça yapabileceğiniz harcamalardan kaçının.

Yengeç Burcu

Yengeç haftalık burç yorumlarından selam! Evli ya da bir ilişki içindeyseniz son zamanlarda gördüğünüz baskıcı tavır bir şeylerin sizin tarafınızdan koparılmasına neden olabilir. Bu hafta dengelerinizi korumaya özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu

Aslan haftalık burç yorumlarından selam! Uzun süredir içinize attığınız kırgınlık ve kızgınlık artık birikmiş durumda. Bu hafta bu duygu birikimi ile patlama yaşayabilirsiniz. Size önerimiz bol bol su olan nehir kenarı gibi bir alanda zaman geçirmeniz ve meditasyon yapmanız.

Başak Burcu

Başak haftalık burç yorumlarından selam! Bu hafta hayallerinize ve hedeflerinize odaklanmışsınız. Yeni belirlemiş olduğunuz hedeflere çok daha sağlam adımlarla yürüme kararı almışsınız. Bu hafta sizleri çok daha hırslı gördük desek yeridir.

Terazi Burcu

Terazi haftalık burç yorumlarından selam! Kariyer ve meslek anlamındaki çabalarınız büyük oranda devam ediyor. Bu noktada çok fazla çabalıyorsunuz. Bu durum rakipleriniz tarafından fark edilmiş ve bu da kıskançlığa sebep olabilir. Önünüze çıkan şansı iyi değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu

Akrep haftalık burç yorumlarından selam! Yaşam felsefenizi konumlandırdığınız nokta bizlerin çok hoşuna gitti. Bu hafta özlediğiniz kişilerle zaman geçirebilir ve onları arama ihtiyacı duyabilirsiniz. Ayrıca ticari anlamda güvendiğiniz biriyle yaşadığınız bir süreç hukuki sürece dönüşebilir.

Yay Burcu

Yay haftalık burç yorumlarından selam! Eşinizin ya da ortağınızın finansal sorunları ile başa çıkmaya çalışmak sizleri oldukça yormuş görünüyor. Parasal anlamda özellikle de bu hafta büyük bir çaba göstermeniz gerekiyor. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz için ”iyi ki var” diyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak haftalık burç yorumlarından selam! Hem ilişkileriniz hem de ortaklıklarınız bu hafta oldukça önem kazanıyor. Evlilik düşündüğünüz bir hafta içerisindesiniz. Biz fazla aceleci olmamanızdan yanayız. Aşk ve sevgililik arasındaki bağı güçlü tutmaya çalışıyorsunuz.

Kova Burcu

Kova haftalık burç yorumlarından selam! Hem eviniz hem de aileniz açısından bu hafta kendinizi oldukça şanslı hissediyorsunuz. Bu hafta bir ev sahibi olabilir ya da size devredilebilir durumların içerisine girmişsiniz. Bekar kova burçları bu hafta evlilik potansiyeli yüksek ilişkilerin içine girebilir.

Balık Burcu

Balık haftalık burç yorumlarından selam! Sevgiliniz ya da çocuğunuz bu aralar sizleri fazla sahipleniyor. Bu noktada sergilemiş oldukları kıskanç ve daraltıcı tavır sizleri sıkabilir. Bekar balık burçları ise tatilde sürpriz bir aşkla karşılaşabilir.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu