Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 31 Ekim-6 Kasım

Haftanın Gündemi

Bu haftaya Akrep burcundaki Güneş tutulmasının etkileri ile devam ediyoruz. 8 Kasım’da gerçekleşecek olan Ay tutulması da nane limonu olacak bu çarpıcı tutulma serisinin etkisinde bu hafta; özellikle şans gezegeni Jüpiter ile hayaller gezegeni Neptün’ün ayrılışlarına retroda gerileyen Mars’ın sert bakışı etkili olacak. Bu da bize tam anlamıyla “Hayaller Paris, gerçekler Şirinevler” dedirtebilir. Dürtülerek tatlı bir rüyadan uyanmaya başlayacağız. Şirinevler’in elbette ki kötü bir yer olduğundan bahsetmiyoruz burada. Yalnızca gerçekçi davranmak ve gerçek olanın güzelliklerini yaşamaktan söz ediyoruz.

Hafta ortasında ise güzellik ve para gezegeni Venüs, Uranüs gibi bir deve kafa tutarken maddi anlamda zorlanmaya başlamamız söz konusu olabilir. Bu süreç içinde ayrılıklar ve ilişkide ani kopuşlar da olabilir. O sebeple sevdiklerinize daha özenli davranmaya dikkat etmelisiniz.

Hafta sonu ise çok daha normal bir gökyüzü altında olacağız ve doğal olarak biraz daha derin soluklar alabileceğiz.

Genel olarak bu hafta ekonomik anlamda ve hayata karşı tutumunuzu, nerede olduğunuzu ve ne yapacağınızı sorgulayabilirsiniz. Bu hafta sınırlarını bilenler için olumlu geçecek.

burç

Koç

Bu hafta resmi işlerinizde biraz gecikmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda kredi çekmek ve borç ödemek gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu anlamda da eliniz sıkışabilir. İyi hesap yapmalısınız.

Boğa

Bu hafta borç verip borç almamaya dikkat edin. Aynı zamanda eşinizle ve ortağınızla olan ilişkilerinizde muhakkak ekonomik anlamda kendinizi garanti altına alın. Maalesef ki bugünün dostu yarının düşmanı olabilir.

İkizler

Bu hafta sağlık konusunda idrar yolları ve cinsel hastalıklara dikkat etmelisiniz. Kontrolsüz eylemlerde bulunmamalısınız. Aynı zamanda finansal konularda da tedbiri elden bırakmamalısınız.

Yengeç

Bu hafta aşkın yüzünüze güleceği nadir burçlardan birisiniz diyebiliriz. Bu sebeple yaşanabilecek keyifli zamanların tadını çıkarmaya bakın. Önünüzde bulunan hoş gelişmeler size kucak açmış ve bekliyor.

Aslan

Bu hafta sizden yaşça büyük insanlarla iletişiminizde bazı kırılmalar yaşama potansiyeline sahipsiniz. Mümkün mertebe soğukkanlı olun ve her söyleneni üstünüze alınmamaya bakın.

Başak

Bu hafta kısa zamanlı planlar için pek de güzel bir zamanlama olmayabilir. Yeni plan yapmak yerine var olan planlarınızın üzerinden geçmeniz sizin için çok daha anlamlı olacaktır.

Terazi

Beklediğiniz bir para var ise bu hafta bir miktarı elinize geçebilir. Fakat yine de maddi anlamda temkinli olmalısınız. Aynı zamanda kardeş ve yakın çevre ile ilgili konularda hassasiyetinizi doğru orantılamalısınız.

Akrep

Bu hafta duygusal anlamda bir baş dönmesi yaşayabilirsiniz. Evet bazı ekonomik konular kapınızda sizi bekliyor olabilir ancak gökyüzünün keyfini çıkarmaya bakın derim.

Yay

Bu hafta kariyer ve iş konusunda gelecek vaat eden konuşmalar ve davranışlar söz konusu olabilir. Bu konuşmalara hemen atlamayın ve ani kararlar vermemeye çalışın.

Oğlak

Bu haftanın ana teması sizin için çalışma hayatınızla özel hayatınızı dengede tutmak olacak diyebiliriz. Bu anlamda yakın çevreniz aynı zamanda işinizle de ilgili ise iki kere daha dikkat etmelisiniz.

Kova

Bu hafta özellikle kendinizi maddi konuda bazı atılımlara hazır hissedebilirsiniz ancak bu atılımlara girişmeden önce bir bilenden ne olursa olsun bir kez daha fikir almanızda fayda olacak.

Balık

Uzun bir zamandır kendinizi depresif hissediyorsanız bu hafta yaşayacağınız olaylar sizi bir nebze daha olumlu bir yöne doğru itebilir. Aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde daha özenli davranmaya dikkat etmelisiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu