Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 5 Aralık – 11 Aralık

Arkadaşlık, aşk, para, kariyer derken bu hafta burçlarında neler olduğunu merak edenler burada mı? Haydi başlayalım!

Haftanın Gündemi

  • 4 Aralık Pazar günü saat 03.15’te Neptün, Balık burcunda ileri hareketine başlıyor. İnsanlara ulaşmak için kendinden ödün vermemeli ve isteyenlerin sana tüm güzellikleri sunabileceğini unutmamalısın.
  • 7 Aralık Çarşamba günü saat 01.08’de Merkür, Oğlak burcuna geçiyor. Karşındaki insana güzel sözler söylemek senden bir şey eksiltmez. Hatta karşındaki kişinin iyileşmesine sebep olabilir. Haklı olmaya değil mutlu olmaya odaklanmalısın.
  • 8 Aralık Perşembe günü saat 07.07’de İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Yeniliklere açık olmalı ve dönüşüm içinde ilerlediğini unutmamalısın. Tavırlarına ve üslubuna dikkat etmeli ve taşıdığın o yüklerden arınmalısın.
  • 10 Aralık Cumartesi günü saat 06.54’te Venüs, Oğlak burcuna geçiyor. Elinde büyük bir güç varken iyi kalmak herkesin yapabileceği bir şey değil. Yeteri kadar güçlü müsün?

Burç Yorumları

Koç

Neptün’ün geri hareketini sonlandırması ile birlikte içinizde bulunan belirsizliklerden kurtulacaksınız. Takıntılı sorunlar ve kişiler ile olan ilişkilerinize yön verebilirsiniz.

Boğa

Balık burcundaki Neptün’ün ileri hareketi, iş ve ilişkiler ile ilgili düşüncelerinizin netleşmesine yol açacak. Yaşadığınız problemlerde sizin de payınız olduğunun farkına varacaksınız.

İkizler

Neptün’ün ileri hareketine geçmesi ile birlikte; boş hayaller kurduğunuzu görebilirsiniz. İş hayatınızdaki doğru ve yanlışların farkına varabilirsiniz.

Yengeç

Neptün’ün ileri hareketine başlaması ile birlikte hukuksal ve bireysel haklılıklarınız gün yüzüne çıkabilir. Mahkeme ve devlet işlerinizin sonuçlanması ile birlikte enerjiniz yükselebilir.

Aslan

Neptün’ün ileri hareketine başlaması ile birlikte özgüveninizin kırıldığı konular gündeme gelebilir ve bu konularda iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Bildiklerinizi daha kolay bir şekilde uygulamaya başlayacaksınız.

Başak

Balık burcundaki Neptün’ün ileri hareketine başlaması ile birlikte insanlarla yaşadığınız problemleri çözeceksiniz. Bu süreçte pek çok insanla yüz yüze bir konuşma yaşayabilirsiniz.

Terazi

Neptün’ün ileri hareketine geçmesi ile birlikte istediğiniz düzene geçmeniz daha kolay bir hale gelecek. Özellikle çalışma hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu duruma açık olun.

Akrep

İleri hareketine başlayan Neptün ile soru işaretlerinizden kurtulacaksınız. Çevrenizde olup biten her şeyi çok daha iyi gözlemleyecek ve farkına varacaksınız.

Yay

Neptün’ün geri hareketinin sonlanması ile birlikte aile içerisinde yaşadığınız problemler çözüme kavuşacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

Oğlak

Neptün’ün ileri hareketine başlaması ile birlikte ilişkileriniz yeniden şekillenecek. Yakın çevreniz ile yaşadığınız negatiflikler size aslında gözünüzün önünde durup da fark edemediğiniz gerçekleri gösterebilir.

Kova

Neptün’ün ileri hareketine başlaması ile birlikte parasal problemlerinizi çözüyorsunuz. Ortaklıklarınızdaki yanlış yönlendirmelerin doğrusunu görebilirsiniz.

Balık

Burcunuzdaki geri hareketini sonlandıran Neptün ile gerçekte yaşadığınız hayat ve sizin onu nasıl gördüğünüz arasındaki ayrımı çok net bir şekilde yapabilirsiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu