Saç BakımıGüzellik

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmanıza Yardımcı Olacak Saç Ürünleri

Sağlıklı ve parlak saçlar sizi her zaman özgüvenli tutar.

Yıpranmış, elektriklenmiş ve yanmış saçlar ise bakımsızlık ve talihsizlik ile eş değerdir. Saçlarınız için harekete geçmeye bugünden başlayalım mı?

Ventoso V5 Exclusive İyonik 2500 W Profesyonel Fön Makinesi Nero

Ventoso V5 Exclusive İyonik 2500 W - saç

En iyi kuaförlerin tercih ettiği profesyonel bir fön makinesi olan Ventoso Nero, 2500 W güce, 63 dB sessizliğe ve TÜV sertifikalı iyon jeneratörüne sahip.

Hepimizin düşlediği elektriklenme görünümünü iyon özelliği sayesinde engelliyor, saçların daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

İtalyan dizayn ve teknolojisine sahip ergonomik tasarımlı profesyonal makine olmasına karşın bireysel kullanım için de uygun.

Standart cihazlara göre 3 kat daha etkin şekillendirme ve daha hızlı kurutma özelliğine sahip bu profesyonel makinesine şu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.ventoso.com/products/ventoso-v5-nero?_pos=1&_sid=0108b37de&_ss=r

Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere İşlem Görmüş Sarı Saçlar için Parlaklık Veren Şampuan

saç

Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş şampuan; hafif yapısıyla griden sarıya, her seviyede açma işlemi uygulanmış saçlar için idealdir. Nazik temizleyici formülü saçları dipten uca pürüzsüz hale getirirken nemlendirir.

Saçlarda hafiflemiş bir his bırakırken, açma işlemi uygulanan bölgelere parlaklık sağlar. Saçları kirlilikten ve matlaştıran faktörlerden arındırır.

Hyaluronik asit ve Edelweiss bitkisinin kombinasyonuyla zenginleştirilmiş formülü yüksek oranda antioksidan içerir ve saç tellerini koruyarak hasar görmesini engeller. Hyaluronik asit açma işlemi uygulanan saçları derinlemesine besler ve düzleştirir. Saç bakıma hazır hale gelir, doğal bir ışıltı kazanır ve dipten uca beslenir.

Linkimiz burada: https://kuaforumden.com/urun/kerastase-blond-absolu-sampuan/

Nuxe Huile Prodigieuse Kuru Yağ

saç

Saç uçlarınıza bakım yaparken aynı zamanda yüzünüze ve vücudunuza da bakım yapmak ister misiniz? Bu Nuxe’ün kuru yağı ile mümkün!

Nuxe Huile Prodigieuse Kuru Yağ yüz, vücut ve saçları besler. Aynı zamanda onarır ve güzelleştirir. Tüm cilt tipleri kullanabilir.

Linkimiz burada: https://kuaforumden.com/urun/nuxe-huile-prodigieuse-kuru-yag-30ml/

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu