Astroloji

Haftalık Burç Yorumlarınızda Neler Oluyor? 14-21 Nisan Haftalık Burç Yorumu!

Koç’um Benim…

Koç burçlarına ve yükseleni koç olanlara selam! Bu hafta tüm işlerinize hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Psikolojik ve ruhsal anlamda etkide kalmamak için kendinize bir kalkan kuruyorsunuz. Üstelik bu hafta girişeceğiniz tüm işler için oldukça heyecanlısınız.

Aslansın Aslan…

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan olanlara selam! Bu hafta farkında olmadan da olsa sergilediğiniz hareketler hem aileniz hem de partneriniz tarafından yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Yaptığınız hataların, tutum ve davranışların farkına vardığınızda bu hataları telafi etmek isteyeceksiniz.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Yay burçlarına ve yükseleni yay olanlara selam. Bu hafta ilişkileriniz konusunda oldukça dikkatli davranıyorsunuz. Mesleki anlamda öğrendiğiniz yeni şeylerle kendinize kafanızda yeni bir harita çizeceksiniz. Yaşadığınız acıların sizleri derinden etkilediği bir dönemdesiniz ama bu dönemin işinizin önüne geçmesine izin vermeyin.

Dikkat Akrep Var!..

Akrep burçlarına ve yükseleni akrep olanlara selam. Psikolojik olarak sıkıştığınız o dönemden bu hafta çıktığınızı söyleyebiliriz. İlişkilerinizin iyileştiği ve kendi içinizde daha da özgürleştiğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ailevi konularda biraz daha hassas davranmalı ve sahip olduğunuz şeyleri yeniden gözden geçirmeniz gereken bir hafta olacak.

Kova Kova Su Getirin!..

Kova burçlarına ve yükseleni kova olanlara selam. Bu hafta elinize muhteşem fırsatlar geçiyor. Hem ikili ilişkilerinizin hem de kariyer anlamında işlerinizin yoluna girdiği günler sizi bekliyor. Tek gereken şey ise önünüze çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirebilmek.  

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Balık burçlarına ve yükseleni balık olanlara selam. Bu hafta çok yorgun hissediyorsunuz. Bu yorgunluk fizikselden çok ruhsal bir yorgunluk olmuş. Kendinizi rahatlatmalı ve ruhunuzu dinlendirmelisiniz. Bu hafta için sizlere önerimiz kalabalıklardan ve karışıklıklardan biraz da olsa uzak durmanız.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Yengeç burçlarına ve yükseleni yengeç olanlara selam. Kendinizi bu hafta kısıtlanmış hissettiğinizi söyleyebiliriz. İş hayatındaki konumunuzdan ise hiç memnun değilsiniz. Bu hafta sizin için memnuniyetsizlikler haftası güzel yengeçler. Mızmızlanmak yerine aksiyon almayı denemelisiniz.

İnatçı Oğlak…

Oğlak burçlarına ve yükseleni oğlak olanlara selam. Bu haftayı geçmişin tüm gerçekleriyle birlikte masaya yatırma kararı almışsınız. Özellikle de evliyseniz evliliğinizdeki sorunları masaya yatırıyorsunuz. Karşınızdaki kişi ile açık bir şekilde konuşmayı kafaya koymuşsunuz. Her şeyin şeffaf olmasını istediğiniz oldukça duygusal bir haftadasınız.  

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Terazi burçlarına ve yükseleni terazi olanlara selam. Eğer ortaklıklarınız varsa gerilimin yüksek olacağı bir haftaya giriş yapmışsınız. Ayrıca bu gerilimleri arttıran da siz değilsiniz. Bu süreçte yapıcı olmaktan vazgeçmeyin. Sakinlik ve soğukkanlılık hata yapmanızın önüne geçecektir.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

İkizler burçlarına ve yükseleni ikizler olanlara selam. Bu hafta yaptığınız büyük bir hatanın farkına varıyorsunuz. Çıkmaza girdiğiniz her konuda hırslanmak ve çıkmayacak bir yola inatla yürümek yerine bakış açınızı değiştirmişsiniz. Olaylara çözüm odaklı baktığımızda hayat bize çok daha kolay şeyler sunacaktır.

Boğa’yı Boğma..

Boğa burçlarına ve yükseleni boğa olanlara selam. Bu hafta sizin için duygusal anlamda ne yazık ki oldukça yıpratıcı geçecek. Söylemek isteriz ki bu hafta yeni bir sayfa değil yeni bir defter açmanız gerekebilir. Bu da sil baştan demek. Hayatınız bu hafta bir dönüm noktasında olabilir. Bunun bilincinde olarak haftaya sağlam bir giriş yapabilirsiniz.

Başak Hasadı…

Başak burçlarına ve yükseleni başak olanlara selam. Maddi ve kariyer anlamında bu hafta yükselişe geçiyorsunuz. Ayrıca yurt dışı odaklı çalışmalarınız beraberinde ortaklıklar getirebilir. Olayların hızlı ve heyecanlı gelişmesi yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Bu nedenle temkinli davranmanızı önermeliyiz.  

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu