Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşetSaç Bakımı

HC Care ile Cildinizi Koruyun

Doğaya saygıyla davranan lüks güzellik çizgisini oluşturma motivasyonuyla doğan HC Care, yüzde yüz bitkisel ürünleriyle 16 yılı aşkın süredir sektöründe başarıyla hizmet veriyor.

Saç ürünleri, cilt bakım ürünleri ve parfümler üreten HC CARE, tüm ürünlerinin üretim aşamalarında insan ve çevre sağlığını korumak üzere asgari güvenlik koşullarını sağlamakla kalmaz, ürün güvenirliliği açısından standartların üzerinde bir titizlik gösterir.

Son yılların en favori ürünü olan HC Complex ‘Saçlarınız elinize değil, belinize gelsin’ felsefesi 16 yıldır Türkiye’nin saçlarını uzatıyor. Saç ve cilt bakımında her birini kendine özel hikayesi, özelliği ve AR-GE’si olan 100’e yakın ürün yelpazesi ile müşterileriyle buluşmakta.

HC Care Cilt Bakımı ürünleri grubunda yer alan Face Armour 4 etkili günlük koruyucu kremi güneş ışınlarına maruz kalan cilt için ekstra koruma sağlayarak, erken yaşlanmayı da önlüyor.

Baharın getirdiği mevsim değişiklikleri nedeni ile cilt güneş ışınlarından zarar görebilir. Cilt sağlığınız için koruyucu önlemler alarak cildinizi güneş ışınlarından korumak elinizde. Bu dönemde cildin kurumasına da ekstra katkıda bulunmak gerekmektedir. Bu tarz etkileri engellemek için güneş koruyucu nemlendiriciler kullanmak ilk yapılması gereken önlemdir.

hc care

HC Care’in cilt bakımı serisinde yer alan yüksek koruma özelliğine sahip UV filtreler içeren Face Armour 4 Etkili Günlük Koruyucu Kremi, cildi UVA/UVB ve mavi ışıkların zararlı etkilerinden koruyor. Arbutin ve Niacinamide içeren formülü, ciltte leke oluşumunu önleyerek, koyu lekelerin görünümünü minimize ediyor.

Ayrıca; cilt tonu eşitsizliklerini düzenlemeyi destekleyerek, cildin nem ihtiyacını sağlamaya ve yıpratıcı etkileri azaltmaya yardımcı oluyor. HC Care Saç Bakım Setinde yer alan şampuanlara Trendyol, Hepsiburda ve www.hc.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu