AlışverişManşet

Olaplex: Lashbond

Mucizevi bağ onarım teknolojisiyle İngiltere ve Amerika’da kadınların bir numaralı prestij saç bakım markası, yeni Lashbond kirpik serumu ile daha sağlıklı kirpiklere kavuşmak artık mümkün.

Kuaför bakımını evlere getiren prestij saç bakım markası Olaplex, yeni ürünü Lashbond serum ile şimdi daha uzun ve sağlıklı kirpiklere ulaştırıyor.

Patentli bağ onarım teknolojisi ve Peptide Complex teknolojisinin mucizevi birleşimi kullanılarak geliştirilen Lashbond serum, kirpik köklerine uygulanarak, doğal büyümeyi destekliyor ve yeni çıkan tellerin düşmesini önlüyor.

Olaplex Lashbond serum, içeriğinde bulunan Hiyalüronik asit ve biyotin sayesinde kirpik tellerini besliyor ve nemlendiriyor.

Bu mucizevi serum, yalnızca iki haftalık kullanımda daha sağlıklı bir görünüm sağlarken, dört haftada daha uzun ve dolgun kirpiklere ulaştırıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu