Testler

Hoşlandığın Kişide Muhakkak Olması Gereken Şey Ne?

Haydi kızlaaaar toplanın! Hoşlandığınız kişide mutlaka olması gereken özelliği söylüyoruz!

Sana yakın gelen mevsimi seçer misin?

mevsim

Sence bir çift kavgası nasıl bitmeli?

çift

Sevgilinle çıktığın tatilin konsepti ne olsun istersin?

havuzda kadın

Bizim için bir renk seçer misin?

renk paleti

Bir şarkı olsan seni kim yazmış olsun isterdin?

şarkı söyleyen kadın

Peki ya bu şarkıyı kim söylemiş olsun?

şarkı söyleyen kadın 2

Son olarak, seni aldatan birini affeder misin?

aldatma

Hoşlandığın Kişide Muhakkak Olması Gereken Şey Ne?
Sağduyu!

yemek yiyen adam

Hoşlandığın kişide muhakkak olması gereken özellik sağduyu!Sen öncelikle kendi hayatında sağduyu arıyorsun. Kendi ayaklarının yere sağlam basmasını istiyorsun. Bu yüzden de karşındaki kişiden bunu beklemen kaçınılmaz oluyor. Sağduyulu birinin sende yarattığı etkiyi başka hiçbir şey yaratamıyor.
Karizma!

karizmatik adam

Hoşlandığın kişide muhakkak olması gereken özellik karizma!Senin için karizma bir görünüş yani yakışıklılık gibi bir şey değil. Karizma tamamıyla hal ve tavırlar ile alakalı. Senin için karizmatiklik; bir insanın duruşu, nasıl hareket ettiği ve düşünce biçimi. Karizmatik insanı gördüğün anda tanırsın ve ısınman da bir anda olur.
Tutku!

yakışıklı adam

Hoşlandığın kişide muhakkak olması gereken özellik tutku!Senin için tutkulu insan çekiciliği başka kimse de yok. Hayatına, yaptığın ise ve hobilerine yani her şeye tutku ile bağlısın. Bu sebepten de bu tutkuyu paylaşabileceğin, sevdiği şeye gerçekten bağlı birini istiyorsun. Beraber sırtlanacağınız ilişki çok tutkulu olacak.
Neşe!
Hoşlandığın kişide muhakkak olması gereken özellik neşe!Sen, hayata bakışı pozitif ve zor meseleleri kolay bir şekilde göğüsleyecek birini istiyorsun. Sen her şeyi halledebileceğini düşünürken karşındaki insanın da öyle düşünmesini istiyorsun. Bu sayede birbirinize destek olarak sağlıklı ve neşeli bir gelecek inşa edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu