Testler

Senin Hayatının Rengi Ne?

Haydi kızlar toplanın! Vermiş olduğunuz cevaplara göre hayatınızın rengini söylüyoruz! 

Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T132905.695

Öyleyse başlayalım... Hayatını seviyor musun?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T133305.192

Peki ya nasıl bir hayatın var desek?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T133436.027

Bir arkadaşın aradı. Hemen valizini hazırlamanı söyledi ve yurtdışına çıkmayı teklif etti. Cevabın ne olur?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T133939.259

Peki ya yolculuk tercihin hangisi?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T134259.205

Yemeği nasıl yemeyi tercih edersin?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T134631.362

Gelelim son soruya... Kendini 5 yıl sonra nerede görüyorsun?

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T134953.074

Senin Hayatının Rengi Ne?
Senin hayatın SARI renk!

GP Yeni Gorsel Boyut 1

Hayatında sarı bir renge sahipsin. Meraklı bir kişiliğe sahipsin ve araştırmaları sevmeyi her zaman benimsemişsin. Bu araştırmaları da başkalarına anlatmaktan keyif alırsın. İnsanlarla sohbet etmekten hoşlanır ve onlara fikirler sunmaktan zevk duyarsın. Herhangi bir ortamda kendini aratan bir bireysin. Eğlenceli tavırların, konuşkanlığın ve enerjin sayesinde herkesin favorisi olabilirsin. Seninle vakit geçirmek, çevrendeki birçok kişiye keyif verir. Heyecanlı bir karaktere sahipsin. Bazı fikirler karşısında heyecanını gizlemekte zorlanırsın. Bu yüzden her fikre kendini kaptırır ve her fikirle coşkulu bir şekilde ilgilenirsin. Kolay bir şekilde inanma eğilimindesin ve hemen planlar yapmaya başlarsın. Hayatında sürekli bir hareketlilik vardır. Her zaman bir şeyler yaşarsın. Sakinlik senin doğan doğruya sahip olmadığın bir özelliktir. Hayatın sarı renkli çünkü sen aslında bu heyecan ve hareketlilikten beslenirsin.
Senin hayatın BEYAZ renk!

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T131932.104

Hayatın beyaz renge sahip. Genellikle sakinlik senin hayatında ön planda oluyor. Güvende olmayı tercih eden ve riskli durumlardan kaçınan birisin. Adımlarını atarken çok düşünerek hareket etmeyi tercih ediyorsun ve hata yapmaktan kaçınıyorsun. Biraz cesaretsiz olduğunu söyleyebiliriz çünkü kendin ve sevdiklerin için her zaman güvende olmayı önemsiyorsun. Senin için cesaret, çevrendeki herkesi yok saymak ve sonuçları düşünmeden hareket etmek değil. Saygı, hayatında çok önemli bir yer tutuyor. Yaratıcılığın oldukça yüksek çünkü sonsuz bir hayal gücüne sahipsin. Hayal kurmak ve geleceğini planlamak seni ayrıca mutlu ediyor. İnsanlara her zaman birden fazla şans verme konusunda esnek bir yapın var. Affedici bir kişiliğe sahipsin ve kin tutmazsın. Kendi hatalarını yapma eğiliminde olmasan da, hata yapan insanları affedebilirsin. Hayatın beyaz renkli çünkü her zaman her şeyin iyi yönünü görebilir ve ortaya çıkarabilirsin.
Senin hayatın YEŞİL renk!

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T132302.132

Hayatın yeşil renge sahip. Sabretmeyi ve beklemeyi her zaman benimsemiş birisin. Acelesi olmayan bir yapın var ve hiçbir şeye acele etmezsin. Bir şeyin hemen olması yerine daha sonra daha iyi olmasını tercih edersin. Bu yüzden bir şeylerin peşinden koşmak senin için zor olabilir. Herkese kucak açan birisi olmuşsun, ancak hiçbir şeyin peşinden de koşmamışsın. İnsanlarla kolay iletişim kurabilir ve samimiyet kurabilirsin. Hızlı bir şekilde sevilen bir kişiliğe sahipsin ve seninle sohbet etmekten keyif alırlar. Çünkü onlara kendilerini iyi hissettirebilme yeteneğine sahipsin. Tartışmaların içine girmeyi tercih etmez ve asla yüksek sesle kimseyle tartışmazsın. Her zaman mantıklı ve duygusal bir şekilde davranırsın. Bu nedenle tartışmalara hemen dahil olmak yerine kendine zaman tanır ve iyice düşünürsün. Huzuru arayan biri olarak, hayatında buna büyük önem verirsin.
Senin hayatın MAVİ renk!

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 06 21T132639.163

Hayatın mavi renge sahip. Otoriter bir kişiliğe sahipsin. Hayatında her şey belirli bir düzen içinde olur. Bu düzeni kimseye bozdurmaz ve yıktırmazsın. İnsanlar senin hayatına uyum sağlayabilir, ancak sen başkalarının hayatına göre yaşayamazsın. Kendi kurallarınla var olursun ve bu kuralları seversin. Onların dışına çıkmak istemezsin. Mükemmeliyete önem veren birisin. Bu nedenle detaylara çok takılır ve bir işle saatlerce uğraşabilirsin. Önemsiz gibi görünen bir görev bile senin için önemlidir. Hayatında eğlence kadar ciddiyet de yer alır. İnsanlar başlangıçta senden biraz çekinebilirler, ancak daha sonra seni çok sevmeye başlarlar. Duygularını çok fazla belli etmeyen birisin, ancak empati yeteneğin oldukça gelişmiştir. Bu nedenle herkese hassas bir şekilde yaklaşma eğilimindesin. Hayatın mavi renkli çünkü her zaman kendi isteklerine yer verirsin.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu