Saç Bakımı

2022 En İyi Kahkül Modelleri! Yüze Uygun Kahkül Kesimi Nasıl Olmalı?

Uzun yıllardan bu yana modası hiç geçmeyen tek şey kahkül oldu. Kahküller hem çok tarz bir görünüm elde etmemizi sağlarken hem de dağınık modeliyle tüm kullanım tarzlarına da açık bir saç şekli. Sizlerde kahkül saç kesimi yaptırmak istiyorsanız kendinize ilk sormanız gereken ilk soru ”bana hangi kahkül modeli yakışır?” olmalı. Bulunan pek çok kahkül modeli arasından gelin sizlere en uygun olanını seçelim. İşte 2022 en iyi kahkül modelleri…

Kahkül konusunda kadınların en çok arama yaptığı konu ”hangi kahkül modeli hangi yüz tipine yakışır?” oluyor. Yüz tipinizin ve kafa yapınızın uyum sağlayacağı kahkül modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Sizlerde yaz aylarına fresh ve tatlı bir görünüm ile girmek istiyorsanız birazdan bahsedeceğimiz kahkül modellerinden birini kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Mikro Kahkül Modeli

Screenshot 26

Mikro kahkül modeli kahkül modelleri arasında en çok tercih edilen diyemeyiz. Az yüz tipine uyum sağlayan bu kahkül modeli biraz cesur işi diyebiliriz. Ayrıca uzayana kadar tek tip görünüme neden olan bu kahkül kesimini siz nasıl buldunuz?

Perde Kahkül

Screenshot 27 1

Güzelliğin Peşinde olarak bizim en sevdiğimiz kahkül modellerinden birisi de perde kahkül modeli. Bu model hem açık saç tonuna hem de koyu saç tonuna oldukça iyi bir şekilde eşlik ediyor. Ayrıca şekillendirmesi de oldukça kolay. Hem kenarda hem de önde kullanabileceğiniz perde kahkül modeli ile sizde yaza havalı bir giriş yapabilirsiniz.

Düz ve Geniş Kahkül Modeli

Screenshot 28

Kahküllerinizi sadece önde kullanmak istiyor ve kahkülün hakkını veririm diyorsanız tam da sizlere göre bir kesimle geldik. Kahkül modelleri arasında en çok bilinenlerden ve tercih edilenlerden birisi de düz ve geniş kahkül kesimi oluyor. Başta kullanması oldukça güzel olan bu kahkül kesimi uzarken biraz sorun çıkarabilir.

Pixie Kahkül Modeli

Screenshot 29

Kahkül konusunda ”cesarete bak be” diyeceğiniz model kesinlikle pixie kesimi. Ünlü isimlerde de gördüğümüz pixie kesimini taşıması bizim için yürek ister şeklinde tanımlayabileceğimiz kesimlerden.

Perçem Kahkül Modeli

Screenshot 30

Şimdi sırada kahkülün hası var! En çok tercih edilen hem şık hem spor hem de naif görünüşüyle her şekilde kullanabileceğiniz perçem kahkül modeli de bizim en sevdiklerimiz arasında yer alıyor.

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu