Alışveriş

LAV: Büyük Ödül German Design Awards’dan

LAV, bu yıl 54’üncüsü gerçekleştirilen dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden German Design Awards’da Tokyo ile Mükemmel Ürün Tasarımı Ödülü’ne layık görüldü.

1969 yılından bu yana sanayi, üretim ve tasarım kültürünü desteklemek amacıyla Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ve dünyanın en seçkin tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen German Design Awards’un bu yılki kazananları açıklandı. 

lav tabak takımı

Dünyanın en büyük 5. sofra camı üreticisi LAV, Tokyo Kase ile “Masaüstü” kategorisinde Mükemmel Ürün Tasarımı Ödülü’nün sahibi oldu. Ödülünü 2023 Şubat ayında Ambiente Fuarı’nda gerçekleştirilecek bir törenle alacak.

İlhamını Japon estetik anlayışı ve İskandinav sadeliğinin buluşmasından alan LAV Tokyo, işlevselliğiyle fark yaratıyor. Az ürünle çok fonksiyon konseptinin bir yansıması olan Tokyo, yemeğin hazırlama, sunulma ve saklanma süreçlerinin tümünde kullanılabiliyor.

lav tabak takımı

Sofraların şıklığını tamamlayan Tokyo, kapağı kapatıldığında ise saklama kabı olarak kullanılabiliyor. Kaseler kapakları kapatılarak iç içe saklanabildiği için alandan da tasarruf sağlıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu