ModaManşet

LCW Home’dan Ramazan Ayına Özel Koleksiyon

LC Waikiki’nin ev ve yaşam alanları ürünleri markası LCW Home, özel bir koleksiyon ile Ramazan ayına özel bir atmosfer katıyor. İki farklı seriden oluşan ev koleksiyonu, sofra ve mutfak ürünlerinden ev tekstiline geniş bir seçenek sunarak evlerde Ramazan ruhunu yaşatmayı amaçlıyor.

Mavinin hakim olduğu geleneksel çini deseninden ilham alan serinin ürünleri, sofistike tasarımları ile evlere sakin ve huzurlu bir hava katıyor. Turna kuşu ve nar desenleri ile zenginleştirilen bu mavi-beyaz seri, iyiliği temsil eden detayları ile öne çıkıyor. Bardaklardan sürahilere, kahve fincanlarından servis tabaklarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

LCW Home’un Ramazan Koleksiyonu içerisindeki diğer seri ise klasik bir esintinin verildiği, altın tonlarının ağırlıkta olduğu bir tasarım sunuyor. Ayaklı bardaklar, sunum tabakları, kaseler, şekerlikler, şamdanlar, çay bardakları ve vazolar gibi özenle tasarlanmış ürünler, altın tonlarının ışıltısıyla evlere zarif bir atmosfer katıyor. Bu koleksiyon özellikle kalabalık aile buluşmaları ya da özel günler için işlevsel bir kullanım sunuyor.

Her iki seride de ev tekstil ürünleri dikkat çekiyor. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen runner, masa örtüsü, nevresim ve havlular ile her tarza uygun seçenekler sunuluyor. Sofralar için şık masa örtüleri ve runner’lar, pamuk dokuma kumaştan yapılan nevresimler ve işlemeli havlular, koleksiyonun çeşitliliğini ve kalitesini vurguluyor. LCW Home, Ramazan ruhunu evin her alanında hissettirmek isteyenleri bu özel koleksiyonu keşfetmeye davet ediyor.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu