AlışverişManşet

Loreal Paris ile Cildimize Yaz Gelecek!

Dünyanın bir numaralı güzellik markası Loreal Paris, her sene lanse ettiği yeni ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, yüz güneş kremi segmentine yeni bir inovasyon getiriyor.

Loreal Paris’in ilk Güneş Kremi ile tanış: Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem!

Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları için geliştirdiği ürünlerini bakım ve güzellik tutkunlarına sunan Loreal Paris, her cilt bakım rutinin vazgeçilmezi güneş koruyucu kremi ile yaza damgasını vuruyor: Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem.

loreal paris

Süper Hafif Doku ile Görünmez UV Koruması!

Antioksidan C Vitamini** içeren, günlük kullanıma uygun Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem ise UV ışınlarına karşı 50 Güneş Koruma Faktörü içeren formülü ile çok yüksek bir koruma sağlayarak güneş kaynaklı yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. Beyaz iz ve yağlı his bırakmayan hafif dokusuyla öne çıkan krem, hem suya dayanıklı hem de makyajın kalıcılığını da artırıyor. 

Dermatologlar Cildinizi Her Gün Korumanızı Öneriyor!

Ciltteki yaşlanma belirtilerinin %80’i UV ışınlarından kaynaklanıyor. Bu sebeple dermatologlar,güneş kaynaklı yaşlanmanın tüm belirtilerini engellemek için cildinizi her gün korumanızı öneriyor.

L’Oréal Paris Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem, 50 GKF içeren yüksek koruması ile güneşin UV ışınlarına karşı koruma sağlarken, aynı zamanda koyu cilt lekelerinin ve ince çizgilerin görünümünü azaltır ve cildi nemlendirir. L’Oréal Paris Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem’in süper hafif doku ile görünmez UV korumasını siz de keşfedin!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu