Alışveriş

Hafize Çeliktürk x Hemington: Stil Günleri

Hemington, Ankaralı müşterilerine özel benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşattı. Armada AVM Mağazasında düzenlenen Stil Günleri’nde moda danışmanı Hafize Çeliktürk, konfor ve kaliteyi erkek giyimine yansıtabilmenin ipuçlarını paylaştı. 

Premium erkek giyim markası Hemington, Ankaralı müşterilerine özel Armada AVM Mağazası’nda “Stil Günleri” etkinliği gerçekleştirdi.

Moda ve stil danışmanı Hafize Çeliktürk ile işbirliğinde düzenlenen etkinlikte davetliler, erkek modasının ipuçları hakkında bilgi sahibi oldu. Konfor ve kaliteyi giyim stiline yansıtmak isteyen müşterilerini desteklemeyi amaçlayan markanın düzenlediği Stil Günleri, yoğun ilgi gördü. 

hemington

Yaz stiline şıklık katmak isteyenler için stil danışmanlığı yapan Hafize Çeliktürk; davetlilerin önce kişisel giyim zevkini anlayıp tarzlarını ortaya koyabilmeleri için kombin seçenekleri sundu. Markanın yeni sezon koleksiyonları ve yaz trendleri hakkında da bilgi veren Hafize Çeliktürk’ün tavsiyeleriyle davetliler, gardıroplarını yenileme fırsatı buldu. Jazz müziği ve ikramlar eşliğinde keyifli bir gün geçiren davetliler, moda dünyasında eşsiz bir yolculuğa çıktı. Dinamik ve modern tasarımları koleksiyonlarına yansıtan Hemington ürünlerinin özel dokusu, yaza uygun harmonik renk kombinasyonları; rafine giyim zevkine hitap eden davetlilerden tam not aldı. 

Dünyanın özel coğrafyalarından gelen tamamen doğal iplik, yün gibi elyaflar ve işçilikle hazırladığı koleksiyonlarına markanın seçkin lokasyonlarındaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşılabilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu