ModaManşet

Make-A-Wish & Bee Goddess’tan Küçük Prens Koleksiyonu

Make-A-Wish Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği), dünyanın ilk tılsım mücevher markası olan Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” diyerek çocuklar için bir araya geldi.

Make-A-Wish Türkiye, yılbaşında sevdiklerine hediye almak isteyenleri, bu iş birliğinin meyvesi “Küçük Prens” koleksiyonuna yönlendirerek çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet ediyor.

küçük prens

Türkiye’de binlerce çocuğun hayallerini gerçekleştirebilmesi için kendini adayan Make-A-Wish Türkiye; bu amaçla yeni bir iş birliğine imza attı. Vakıf, özel tasarım mücevherleri ile dünya çapında tanınan Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” sloganı ile çocuklar için bir araya geldi. Bu birliktelikten doğan “Küçük Prens” koleksiyonunun tanıtımı 22 Kasım Salı günü Bee Goddess’ın Zorlu Center’daki butiğinde gerçekleştirildi. Lansmana; Mehtap Elaidi, Ebru Şallı, Farah Zeynep Abdullah, Pınar Altuğ ve Romina Hakko gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

küçük prens

Kendi ışığını bir başkasının ışığına kattığında mucizelerin gerçekleşeceği inancı ile bir araya gelen Make-A-Wish Türkiye ve Bee Goddess, bu koleksiyon ile çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet ediyor. Küçük Prens’ten ilham alan ve oldukça geniş bir yelpazede sunulan koleksiyonda vakfın simgesi ile örtüşen yıldız figürü ön planda. Tasarımlar Bee Goddess butiklerinde, web sitesinde ve Make A Wish Dilek Dükkanı’nda satışa sunuluyor.

küçük prens

Bee Goddess kurucusu Ece Şirin:

“Make-A-Wish Derneği’ne kendimi çok yakın hissediyorum. Onların da felsefesi bizim marka söylemlerimiz ile örtüşüyor. Sembolik bir hikâye olan Küçük Prens’te yıldızlar, hayatın karanlık dönemlerinde yol gösteren ışıkları simgelerken Bee Goddess tasarımlı yıldızlar ise yetişkinler ve çocukların umudu ile onların dileklerini sembolize ediyor. Tasarımların baş kahramanı ise ruhun ve kalbin ışıltısı olarak bilinen Sirius yıldızı oluyor. Make-A-Wish çocuklara mucizeler armağan ederken biz de Bee Goddess tasarımları ile herkesin yaşam mucizelerini gerçekleştirmeleri için bir ilham kaynağı olmak istiyoruz.”

Make-A-Wish® Türkiye’nin (Bir Dilek Tut Derneği) CEO’su Miriam Dinç:

“Bee Goddess tasarımlı bu yıldızları takanlar, bir çocuğun hayatına umut getirecek ve onlara birer ışık olacak. Kendisi ve sevdikleri için yeni yılda Küçük Prens kolyelerini tercih edenlerin satın aldığı her üründen bir kısmı, hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3-18 yaş arası çocukların hayallerini gerçekleştirebilmesi için Make-A-Wish Türkiye’ye bağışlanacak. Vakıf da çocuklara mucizeler armağan etmeye devam edecek.”

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu