MakyajGüzellik

Marvel x MAC: Black Panther Koleksiyonu

Wakanda Dünyasından ilham alınarak tasarlanan sınırlı sayıdaki Marvel Studio Black Panther Koleksiyonu, MAC sayesinde sizlerle buluşuyor.

Wakanda Dünyasından ilham alınarak tasarlanan sınırlı sayıdaki Marvel Studio Black Panther Koleksiyonu, MAC sayesinde sizlerle buluşuyor.

mac

Wakandalı bir savaşçının zarafetinden ve cesaretinden ilham almak için süper kahraman olmanıza gerek yok!

Türkiye’de 11 Kasım’da vizyona giren Marvel Stüdyo’nun Black Panther: Wakanda Forever filminde olmak istediğiniz karakteri bu koleksiyon sayesinde yalnızca seçmeniz yeterli olacak! Gerisi tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Black Panther’in gücünü kendinizde hissetmeniz için bu koleksiyona sahip olmanız ve koleksiyon ile destansı anlarınızı yaratmanız yeterli.

“Wakanda’nın canlı dünyası gibi, #MACxWakandaForever ‘da herkesin harika görünümler yaratmasını sağlayacak, zengin ve doygun renk paletine sahip bir koleksiyon. Bu koleksiyon ile birlikte her ortama uygun görünümler yaratmayı dört gözle bekliyorum.”

Kıdemli Sanatçı Fatima Thomas
mac

Bu sınırlı sayıda bulunan koleksiyonun sadece etkisi ve yarattığı beklenti değil, formülasyon ve teknolojisi ile de alışılmışın ötesinde oluşuyla dikkatleri çekiyor. Sıradanlıktan çok uzakta olan bu koleksiyon sizi çok şaşırtacak!

Bizim en beğendiğimiz ürün far paleti oldu. Birlikte inceleyelim!

Marvel Studios’un Black Panther x MAC Eye Shadow x 8’li Far Paleti

Yoğun renk pigmentasyonu, ağırlık yapmayan canlı bir görünüm sağlayan kremsi yapısı ve duyuları harekete geçiren dokuya sahip yepyeni sekizli göz far paleti gözlerinizi ön plana çıkaracak.

mac

Özel Black Panther temalı ambalajları ile dinamik bir görünümü olan bu palet, Wakanda’nın renklerinden ve karakterlerinden esinlenerek toprak tonlarını ve daha pek çok güçlü parıltılara sahip metalik tonları içerir.

Seçtiğimiz Bazı Ürünler

Lipstick / Marvel Studios’ Black Panther Collection by MAC

MARVEL STUDIOS BLACK PANTHER COLLECTION BY M.A.C 329 TL

Love Me Liquid Lipcolour /Marvel Studios’ Black Panther Collection by MAC

Extra Dimension Skinfinish / Marvel Studios’ Black Panther Collection by MAC

mac

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu