AlışverişManşet

Milla Nova: Yeni Royal Koleksiyonu

Dünyaca ünlü gelinlik markası Milla Nova, lüks ve sofistike bakış açısını yüksek el işçiliği ile bir araya getirerek tasarladığı Royal Koleksiyonu dünyada ilk kez Vakko Wedding mağazalarında sergiliyor.

Zoryana ve Iryna Senyshyn kardeşler tarafından kurulan, Ukrayna merkezli dünyanın en popüler gelinlik markalarından biri olan Milla Nova; yeni koleksiyonlarını ilk kez İstanbul’da sergiliyor. Kuruluşundan bu yana koleksiyonlarını hazırlarken elbisenin sadece üretimi ile değil, aynı zamanda hissiyatına odaklanan Milla Nova’nın sanat ve zanaat odaklı yeni Royal koleksiyonunda eşsiz, zarif ve detaylarla bezenmiş el işi tasarımları bulunuyor. Her biri ince detaylar ile zanaatkarlar tarafından hazırlanan özel tasarımlar, sezonun göz alıcı gelinlikleri arasında yerini alıyor. Bu özel koleksiyon dünyada ilk kez Vakko Wedding’te gelinler ile buluşuyor.

Milla Nova Royal Koleksiyonunda El İşçiliği Ön Planda

Tüm dünyada ilk kez Türkiye’de Vakko Wedding ayrıcalığıyla sunulan koleksiyondaki her bir tasarım, özenli ve büyük bir emekle ortaya çıkıyor. Milla Nova Royal Koleksiyonu, uzun saatler süren el işi çalışmalarının sonucunda tasarımlardaki detaylarda dikkatleri üzerine çekiyor. Milla Nova Royal Koleksiyonunu benzer koleksiyonlardan ayıran en önemli özelliği ise ustaların elinden çıkan özel dikim detayları ve ince el işçiliği oluyor. Gelinliklerin her biri için tek bir motifin işleme süresi yaklaşık 3 saat sürüyor.

milla nova

Tasarıma bağlı olarak; her bir gelinlikte değişen işleme detaylarına göre farklı uygulamalar yapılabiliyor. Her bir dikişi ve detayı mükemmeliyetçi yaklaşımın tasarımdaki yansıması olan Milla Nova Royal Koleksiyonunun modelleri bu özellikleriyle sadece görsel açıdan nefes kesici değil, aynı zamanda en yüksek kaliteye de sahip oluyor. Yaratıcılığın, ince işçilik ile buluşmasından doğan modeller gelinlerin en önemli günlerine eşlik ediyor.

Marka, dünyada 50 farklı ülkede gelinler ile buluşurken, Türkiye’de sadece Vakko Wedding çatısı altında satışa sunuluyor. Markanın yeni Royal Koleksiyonu ise Vakko Wedding ayrıcalığıyla dünyada ilk kez öncelikle 12-21 Mayıs tarihlerinde Vakko Wedding House Suadiye mağazasında tanıtılıyor.

Detaylı bilgi ve özel randevularınız için 0850 800 65 65’i arayabilir veya Vakko Wedding resmi instagram hesabından bilgi alabilirsiniz.   

Bilgi için: vakko.com ve vakkowedding

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu