MakyajGüzellikManşet

NYX Professional Makeup & Cardi B’nin İlk Reklam Filmi Big Game’de Gösterildi

NYX Professional Makeup, Cardi B ile iş ortaklığını spor ve popüler kültürü beraber harmanladığı yeni reklam filmiyle gerçekleştirdi.

NYX Professional Makeup, 11 Şubat Pazar günü dünyaca ünlü yıldız Cardi B’nin başrolünü üstlendiği ilk Big Game reklam filmini yayınladı. Grammy ödüllü sanatçı Cardi B, uzun süredir NYX Professional Makeup markasının hayranı olan bir isim olarak, bu kampanya ile ilk güzellik iş birliğini gerçekleştirmiş bulunuyor. reklam filminde Cardi B’nin benzersiz tarzı ve güzellik algısı, NYX Professional Makeup’ın ürünleri ile vurgulanarak markanın kreatif ve çeşitlilik odaklı vizyonunu desteklemekte. Bu iş birliği, markanın güzellik dünyasındaki etkisini daha da güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

1708943117 Cardi B X NYX

“NYX Professional Makeup liseden beri kullandığım bir marka ve bu yüzden bu kampanya için onlarla iş birliği yapmak çok özel,” diyen Cardi B, “NYX Professional Makeup her zaman en iyi, erişilebilir ürünleri üretti ve bu nedenle hala onları kullanmaya devam ediyorum. Bu ikonik denebilecek komiklikteki reklam filmini çekerken çok eğlendik ve herkesin görmesi için sabırsızlanıyorum.”

NYX Professional Makeup’ın reklamı, geleneksel erkek egemen futbol endüstrisine meydan okuyarak Cardi B ve güçlü kadın figürlerini ön plana çıkarıyor. Duck Plump adlı yüksek pigmentli dudak parlatıcısını tanıtan reklam, mizahi bir bakış açısıyla erkek kalıplarını tersine çevirmeyi amaçlıyor.

Reklam filmi, Duck Plump Dudak Parlatıcısı’nın dolgunlaştırıcı etkisini esprili bir şekilde izleyicilere sunarak onları güldürmeyi hedefliyor. NYX Professional Makeup, güzellik endüstrisindeki geleneksel normlara karşı çıkarak eğlenceli ve çekici bir anlatı oluşturuyor. Aynı zamanda Cardi B’nin güçlü kişiliği ve markanın ürünleri arasındaki uyumu vurgulayarak güçlü bir mesaj iletiyor.

NYX ProfessionalDUCK PLUMP min

NYX Professional Makeup, eğlence dünyasındaki güçlü ortaklıkları ile bilinirliğini artırırken, Cardi B’nin katılımıyla markanın çeşitlilik ve özgünlük vurgusunu güçlendirmiş oluyor. Reklam, sadece ürün tanıtımı değil, aynı zamanda toplumsal cinsiyet normlarına karşı bir duruş sergileyerek markanın sosyal sorumluluğunu da ön plana çıkarıyor.

Denee Pearson, NYX Professional Makeup Küresel Marka Başkanı, şunları söyledi: 

‘’NYX Professional Makeup’ın kökleri eğlenceye dayanır. 25. yılımız için tarih yazmak istedik ve ilk Big Game reklamımızı ve ünlü ortaklığımızı gerçekleştirmek istedik. Güçlü kadınları kutlarken, cesur ve renkli şekilde tasarlanmış bu üst düzey eğlence içeriğini oluşturarak büyük bir adım attık. Cardi B gibi hem büyük bir makyaj tutkunu hem de trend belirleyici olan bir isimden daha iyi bir ortak bulunamazdı. NYX Professional Makeup’ı üst düzey eğlence sahnesinde popüler kültürün ön sıralarına taşımaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.’’

“Yıllardır NYX Professional Makeup’ı popüler kültürün zirvesinde stratejik ortaklıklara sahip bir eğlence markası olarak inşa ediyoruz,” diyen NYX Professional Makeup Genel Müdürü Yasmin Dastmalchi şunları söyledi: “İlk Big Game kampanyamızla güzellik ve spor eğlencesini birleştirmekten heyecan duyuyoruz; sınırları olmayan durdurulamaz bir markaya dönüşümümüzü sürdürüyoruz.”

Eğlence burada bitmiyor: marka, kampanyayı desteklemek için özel bir ürün lansmanı açıkladı. 1 Şubat’ta, profesyonel kalitede ürünler sunan NYX Professional Makeup, reklamda Cardi B tarafından kullanılan yeni Duck Plump rengi ‘Cherry Spice’ı satışa sundu. 

Denee Pearson şunları söyledi:

“Küresel dudak otoritesi ve Amerika’da #1 numaralı dudak parlatıcısı markası* olarak, Cherry Spice’ın özel lansmanı ile yeni dudak parlatıcısı kategorimizi inşa etmek için çok heyecanlıyız.” 

McCann New York ile iş birliği içinde geliştirilen reklam, Prettybird’in, eğlence endüstrisindeki en kapsayıcı küresel yaratıcı topluluklardan biri olan ödüllü yönetmenler Quinn Katherman ve Paul Hunter tarafından yönetildi.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu