Cilt BakımıGüzellikManşet

SHE VEC’TEN 1 SERUMDA 3 ETKİ!

She Vec Love In Blue This Time, cildinize tek bir serum ile üç farklı etki sunmayı amaçlayan bir cilt bakım ürünüdür. Bu özel serum, bakır peptid ve seramid kompleksi içeren güçlü bir formülle tasarlanmıştır. Cildinizi onarmaya, nemlendirmeye ve kırışıklıkları önlemeye yönelik etkileriyle size mükemmel bir cilt bakımı deneyimi sunar.

Yeni “Love In Blue This Time Serum” Cilt Bakımında Çığır Açacak!

She VecLove In Blue This Time, cildin lipit bariyerinin yapısına benzeyen ve çok katmanlı sistemden oluşan seramidler, bitkisel kolestrol, serbest yağ asitleri ve fitosfingozinden oluşan formülüyle, cildin nem dengesini koruyarak cilt bariyerini güçlendirir ve cildi dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale getirir. Cildin yağ dengesini düzenleyerek aşırı yağ üretimini kontrol altına alırken cildin yenilenme süreçlerine destek olur.

She Vec Love In Blue This Time, İçeriğindeki kakadu erik özüyle donuk ve mat görünen cilde parlaklık ve canlılık kazandırırken, bakır peptid, kolajen ve elastin içeriğiyle kırışıklığın oluşmasını engeller; cildi sıkılaştırır ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Antikoksidan içeriği sayesinde oksidatif stresle mücadele ederek cildin daha genç ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur; kolajen ve elastin üretimini teşvik eder. She Vec Love In Blue This Time, cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Love In Blue This Time, dermatologlar tarafından özel olarak geliştirilmiş formülüyle, çok hassas ve tahriş olmuş ciltler haricinde tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürüne She Vec’in web sayfasında (www.shevec.com) ve 1 Mart’ta tüm Rossmann mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu