GüzellikModa

Küçük Bir Kırmızı Halı Krizi! En Şık ve En Rüküşleri Seçiyoruz! İşte Ekran Oyuncuları Birliği’nin En Şık ve Rüküşleri…

Dünyaca ünlü isimler giydikleri yine olay oldu. Kırmızı halının en güzelleri ve en rüküşleri yine yürüdü geçti. Oscar’ın provası olarak nitelendirilen SAG (Screen Actors Guild- Ekran Oyuncuları Birliği) ödülleri geçtiğimiz akşam dağıtıldı. Angeles’taki Barker Hangar’Da düzenlnene törene dünyaca tanınan yüzler alın etti.

Güzelliğin Peşinde olarak hem güzelleri hem de rüküşleri toparladık. Sizin de yorumunuzu oldukça merak ettik. Dünyaca ünlü isimlerin ve yüzlerin olduğu SAG ödül töreninde en rüküş ve en şık kim? Gelin buna birlikte karar verelim.

1-Nicola Kidman

2022 sag odulleri en sik kirmizi hali tercihleri 14

Hollywood dünyasının en popüler ve başarılı isimlerinden biri olan Nicola Kidman 54 yaşında. Yaşını asla göstermeyen ve yaşı geçtikçe güzelleşen Nicola Kidman katıldığı SAG ödül törenin ne yazık ki modacıların da sevenlerinin de onayından geçemedi. Peki siz Nicola Kidman’ı nasıl buldunuz?

2-Alexandra Daddario

2022 sag odul toreni kirmizi hali gorunumleri 32630 28022022150018

35 yaşında olan genç ve güzel oyuncu Alexandra Daddario’da SAG ödül töreninde adından bahsettirenlerden oldu. Dünyaca ünlü Alexandra Daddario sevenlerini ikiye böldü. Kimileri olmamış derken kimileri de bence güzel görünüyor yorumunda bulundu. Derin yırtmacı ve göğüs dekoltesiyle baş döndüren Alexandra Daddario’yu siz nasıl buldunuz?

3-Hoyeon Jung

HoYeon Jung Korea Sag Awards 2022 0250 1

Squad Game dizisinde rolü ile son zamanların en popüler isimleri arasında yer alan Hoyeon Jung’da SAG ödül törenine katılan popüler isimler arasında yerini aldı. Hoyeon Jung hem modacılar hem sevenleri hem de Güzelliğin Peşinde yani bizler tarafından beğenildi. Muazzam denilemeyecek ama gayet güzel görünümü ile kırmızı halıda boy gösterdi. Hoyeon Jung’un saç ve makyajı da ayrıca beğenildi. Peki siz Hoeyon Jung’u nasıl buldunuz?

4-Selana Gomez

621cad9986b2452a80aba7eb

Tartışmasız dünyada en çok sevilen sanatçılardan biri olan Selana Gomez’de SAG ödül töreninde kırmızı halının rüzgarını attıran isimler arasında yer aldı. Selana Gomez saç, makyaj ve kıyafet bakımından 10/10 alırken Gomez’i takipçileri de oldukça beğendi. Kıyafeti oldukça asil ve sade olan Selana Gomez’in takıları geceye damga vurdu. Peki güzel şarkıcı Selana Gomez’i siz nasıl buldunuz?

5-Lady Gaga

lady gaga attends the 28th screen actors guild awards at news photo 1646013781

Yaptığı işler, başarıları, güzelliği ve kırmızı halı kıyafetleriyle adından sık sık bahsettiren Lady Gaga yine kırmızı halının parlayan isimleri arasında yerini aldı. Beyaz, derin göğüs dekolteli ve taş işlemeli elbisesiyle geceye damga vuran Lady Gaga’yı siz nasıl buldunuz?

6-Jamie Dornan

FMpWSW WYAINF7q 1

Grinin Elli Tonu film serisiyle adını dünyaya duyuran başarılı ve genç oyuncu Jamie Dornan’da SAG ödül törenin katılan isimler arasında yerini aldı. Kıyafetiyle oldukça görünen Jamie Dornan yakışıklılığı ve karizmatikliği ile sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu.

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu