Alışveriş

Watsons ile Güneş Işınlarına Karşı Yüksek Koruma

Watsons, Dermaction Plus By Watsons ve Solait ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Mobil Uygulaması’nda!

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için aradığınız güneş ürünleri Watsons’ta! Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu,  Çok Yüksek Korumalı Yüz ve Vücut Losyonu, Güneş Kremi, Dermaction Plus by Watsons Yüz Güneş Kremi ve Solait’in yaşlanma karşıtı etkili güneş kremiyle cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun!

Watsons Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF30 

Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF30, cildinizin güneş ışınlarına maruz kalması durumunda oluşabilecek hasarları önlemeye yardımcı olur. Solartech teknolojisi ile geliştirilen ve özellikle mavi ışık koruması ile dikkat çeken bu güneş kremi, cildinizin güneşten gelen UVA, UVB ve bilgisayar ekranlarından gelen zararlı mavi ışın gibi çevresel faktörlerden korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki “pollustop” partikülleri sayesinde cildin çevresel kirliliklerden korunmasına da destek olan Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF 30, içeriğindeki organik hindistan cevizi ile antioksidan görevi görür. Yapışkan his bırakmayan ve kolay emilen formülü ile cildinizde ağırlık yapmadan güneşten korunmasını destekler.

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz ve Vücut Losyonu SPF50+

Çok Yüksek Korumalı Yüz ve Vücut Losyonu SPF50+, kolay emilen hafif yapısıyla cildinizin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur ve ciltte ferah bir his bırakır. Mavi ışık koruması sayesinde dijital cihazlardan kaynaklanan mavi ışınların cilde verdiği zararı da engellemeye yardımcı olan Protection White Yüz ve Vücut Losyonu SPF50, yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF 50+  

Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF50+, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı maksimum koruma sağlamaya yardımcı olur. Kolay emilen hafif formülüyle Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF50+, ciltte yapışkan bir his bırakmaz ve cildinizin sağlıklı görünmesi için cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

watsons

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF 50+

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF50+, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizi koruma altına alarak, erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçmenize destek olur. Özel formülü sayesinde cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olan Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF50+, aynı zamanda cildin nemlendirilmesine ve beslenmesine de destek olur. Boyun, el ve yüz bölgelerine güneşlenmeden en az 15 dakika önce eşit ve bol miktarda uygulayın. Terleme, yüzme, kurulanma sonrasında koruma devamlılığı için uygulamayı tekrarlayın.

Dermaction Plus By Watsons Yüz Güneş Kremi SPF50

Doğa dostu ve sürdürülebilir bileşenler kullanılarak üretilen Dermaction Plus Güneş Yüz Kremi SPF50, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından en üst düzeyde korumaya yardımcı olur. Cildiniz için en uygun korumayı sağlamak için geniş spektrum teknolojisi kullanılan Dermaction Plus Güneş Yüz Kremi SPF50, cilt hasarına neden olan UVA, UVB, mavi ışık ve IR ışınlarına karşı cildinizi koruyarak taze ve parlak görünen bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu