GüzellikCilt BakımıManşet

The Body Shop’un İkonik Cilt Bakım Serisi: Tea Tree

Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veren, aktivist güzellik markası The Body Shop’un, leke karşıtı Tea Tree serisi, salisilik içeren yeni formülüyle cildinizin daha pürüzsüz olmasına olanak sağlıyor.

The Body Shop’un ikonik cilt bakım serisi olan Tea Tree, yeni formülü ile leke karşıtı bir cilt bakımı sunuyor. Bu serinin bazı ürünleri ve özellikleri şunlardır:

 • Tea Tree Hızlı Etkili Akne Jeli (15 ml – 499.90 TL): %91 doğal kökenli bileşenler içeren bu akne jelindeki Yerel Adil Ticaret çay ağacı yağı ve %2 salisilik asit, akne lekelerini hızlı bir şekilde azaltmaya yardımcı olur. Yapışkan olmayan jel formülü cildi arındırırken kurutmaz.
TBS Tea Tree Gorsel 2 163026071
 • Tea Tree Yüz Yıkama Jeli (250 ml – 649.90 TL): Tamanu Yağı ve Çay Ağacı Yağı içeren bu yüz yıkama jeli, cildi derinlemesine temizler ve daha mat bir görünüm kazandırır. Salisilik içeren formülü sayesinde sadece 7 günde akne ve lekeleri gözle görülür şekilde azalttığı kanıtlanmıştır.
TBS Tea Tree Gorsel 3 163026149 2
 • Tea Tree Arındırıcı Tonik (250 ml – 649.90 TL): Yağlı ciltler için ideal olan bu tonik, makyaj ve kirleri arındırırken gözenekleri derinlemesine temizler ve cildi berrak ve mat bir hale getirir. Günlük kullanıma uygundur ve cildi kurutmayan bir formüle sahiptir.
unnamed file
 • Tea Tree Günlük Serum (50 ml – 799.90 TL): Cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olan bu serum, hafif ve yapışkan olmayan bir yapıya sahiptir. %97 doğal kökenli bileşenler içerir ve cilt bakım rutininizi tamamlamanıza yardımcı olur.
 • Tea Tree Yağı (10 ml – 499.90 TL): Tek kullanımdan sonra sivilcelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan bu yağ, %86 doğal kaynaklı içeriğiyle sivilceye meyilli ciltler için uygundur. Hafif ve yağsız bir dokusu vardır.
TBS Tea Tree Gorsel 5 163233134 3

Ürünlere ulaşmak için The Body Shop‘un sitesine göz atabilirsiniz.

 • İkonik Kerastase Elixir Ultime Yağ Yenilendi!

  İkonik Kerastase Elixir Ultime Yağ Yenilendi!

  Kendinizi en iyi lüks saç bakım yağıyla ödüllendirin: Yeniden doldurulabilen Kérastase Elixir Ultime! Bu muhteşem saç bakım yağı, yabani…


 • L’OREAL PROFESSIONNEL SUNAR: HAIRTOPIA.2

  L’OREAL PROFESSIONNEL SUNAR: HAIRTOPIA.2

  L’Oréal Professionnel, yılın merakla beklenen etkinliklerinden biri olan Hairtopia 2024’de en yeni saç tekniklerini, teknoloji, gelecek ve profesyonel güzelliği…


 • Göz Migreni Tanı ve Tedavisi

  Göz Migreni Tanı ve Tedavisi

  Gözünüzün iç kısımlarında aniden gelişen kramplarla başlayan şiddetli ve uzun süreli ağrılar yaşamınızı mı zorlaştırıyor? Göz migreniniz olabilir. Batıgöz…


Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu