ModaAlışveriş

Yeni Yıla Penti’yle Girin

Yeni yılın coşkusunu ve heyecanını doyasıya yaşamak için hem kendiniz hem de sevdiklerinize Penti koleksiyonlarından ürünler seçebilirsiniz. Yeni yılda hep birlikte Penti’liyoruz!

penti çorap

Kadınların en sevdiği marka olan Penti, yeni yılın o harika enerjisini başlatıyor! Yeni yıla özel hazırlanan “Road Trip” koleksiyonu farklı seçenekleri ile karşımızda!

Yeni yıl ruhuna uygun ekoseler Road Trip koleksiyonunda sıkça bulunuyor. Kışın en soğuk zamanlarında sıcacık tutan termal ürünler, yeni yıl mottoları ile süslenen pijama takımları, yumuşacık Robe’lar ve tulumlar…

pijamalı iki kadın
Aile pijama setleri olarak sunulan Lisanslı Snoopy Pijama Takımları yeni yılın ev halini büyük bir eğlenceye çevirirken, Soft Touch ürünler gün boyu süren bir konfor sağlıyor. 

Patik, ev botu ve terlik gibi tamamlayıcı ürünlerin de bulunduğu; kırmızı, pembe, mavi ve yeşil renklerin hakim olduğu koleksiyonda aynı zamanda yeni yıl sürecinde kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için hediye setleri de mevcut.

penti kazak

Kırmızı İç Çamaşırının Uğruna İnanır Mısınız?

Türkiye’nin lider ve uzman iç giyim markası, geniş iç çamaşırı koleksiyonları ile her zaman tercih edilirken, tasarımlarında yer verdiği kırmızı renk seçeneği ile yeni yılda kadınlar için vazgeçilmez oluyor.

penti iç çamaşırı

Sevdiklerine “Bir kutu Penti” hediye etmek isteyenler için özel tasarımlı, ekoseli hediye kutuları ve külot kutuları ise yeni yılın en iyi alternatiflerinden biri oluyor.

Yeni yılda moda ve mutluluğu paylaşmak için mağazaları ve www.penti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu