Alışveriş

Ventoso İndirim Kuponu (Haziran 2022)

Türkiye’nin ürettiği en önemli kuaför ürünlerinden birisi olan Ventoso Fön Makineleri yaptığı kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Ventoso Fön Makineleri, İtalyan motoru ve tasarımına sahiptir. Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd. Şti. Erkan Güzel’e ait bir şirkettir. Kısa süre içerisinde Türkiye pazarında etkinliklerini gösteren ve yüksek satışlara ulaşan Ventoso marka fön makineleri için kullanıcılar ise indirim kuponu arayışlarına girdi.

Nisan ayında kullanıcılar için geçerli olacak Ventoso indirim kuponu her ay Güzelliğin Peşinde web sayfasında siz değerli okuyucularla paylaşılacak.

Ventoso ürünlerinden bazıları Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Breeze, Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Pinky, Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Silk Touch Black, Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Greeny gibi dikkat çeken ürünleri bulunuyor.

Ventoso İndirim Kodları

Ventoso ürünlerini indirimli bir şekilde Kuaförümden web sitesinden satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden ise birçok Ventoso ürününü kampanyalı olarak alım gerçekleştirebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu