ModaManşet

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Marshall doğadan ilham alarak belirlediği 2023 yılın rengi Başak Esintisi ile doğayı evinize getiriyor.

Marshall doğadan ilham aldı ve 2023 yılın rengi Başak Esintisi ile doğayı evinize getiriyor.

Uluslararası tasarım uzmanlarını davet ederek dünyanın nereye gittiğine dair ortaya çıkan iç görüler ile yankı uyandıracak renklere yön veren Marshall 2023’te doğa temasını renkleriyle buluşturdu.

Yılın Rengi Başak Esintisi

Yılın Rengi Başak Esintisi, Marshall’ın dört farklı renk paletinde doğanın öğretici ve besleyici tarzını yansıtıyor. Marshall’ın 2023 hikayesi doğanın her şeyin kaynağı olduğunu, bize teselli, ilham ve yaşam için sayısız yol haritası sunduğunu yeniden anlamamızı sağlarken bu hikaye aynı zamanda doğanın sihrini yakalamanıza ve evinize davet etmenize olanak tanıyor.

Marshall 2023 yılın rengi Başak Esintisi, orman, doğa, deniz ve ekin renk paletiyle farklı alanlarda uygulanarak bizi farklı bir renk dünyasına taşıyor.

Marshall 2023 Yılın Rengi ile yatak Odanızda Doğanın Büyüsünü Hissedin

1 Yatak Odası, 4 Tarz

Marshall’ın kullanımı kolay renk paletleri ve basit boya efektleriyle, Yılın Rengi Başak Esintisi’ni kombinleyerek, ihtiyacınıza tam uygun havayı yaratabilirsiniz.

Ekin paleti renkleri: Sıcak ve Zengin

Bir yatak odası için ideal bu palet, rahat ve koza hissi veren ve doğal ışıkla mükemmel çalışan iç açıcı bir fon yaratır.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Orman paleti renkleri: Sakin ve Yatıştırıcı

Orman paletinin zarif ve rahatlatıcı soft yeşilleri, sakin ve destekleyici hissettiren bir yatak odası yaratmak için idealdir.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Doğa paleti renkleri: Parlak ve Neşe Dolu

Doğa paleti renkleri birlikte kullanılmak için yalvarıyor adeta. Neşeli ve uyumlu bir şema için şeritler halinde uygulayarak bir patchwork deseni yaratın.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Deniz paleti renkleri: Dengeli ve Zamansız

Sıcak ve soğuk tonların mükemmel bir karışımı olan bu palet, her mevsim rahat hissettiren bir alan yaratarak odada denge duygusu sağlar.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Orman paleti renkleri için fikirler

İlhamını ormanlardan ve ağaçlıklı alanlardan alan Orman paleti renkleri, doğayla hemen bağlantı kurarak her odada sakin ve rahatlatıcı bir fon oluşturur.

Rahatlatıcı bir sığınak

Orman paletinin soft yeşil ve nötr tonları Başak Esintisi ile kombine edildiğinde, uyku için sakinleştirici ve onarıcı bir alan yaratır.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Ekin paleti renkleri için fikirler

Doğanın harika malzemelerinden ve tasarımlarından ilham alan Ekin paletimiz,

Doğal Konfor

Hasat edilen ekinlerin sıcak tonlarından ilham alan Ekin paleti renkleri, Başak Esintisi ve rahat rustik bir hava yaratan doğal malzemelerle mükemmel uyum sağlar.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Doğa paleti renkleri için fikirler

Bir kır çiçeği tarlasının canlı çeşitliliğini çağrıştıran bu iyimser tonlar, evinizin her yerine neşeli ve uyumlu bir hava katar.

Çayır Büyüsü

Doğa paletin sıcak ve zarif ekin tonları, her odaya bir neşe unsuru katmanıza olanak tanır.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

Deniz paleti renkleri için fikirler

Hayatın ritmini ve gelgitlerini çağrıştıran, akışkan deniz kıyısı tonlarından oluşan Deniz paleti, evinize bir denge duygusu taşır.

Muntazam ve Akıcı

Bir dekoratif dama tahtası efekti bile, Deniz paleti renkleriyle boyandığında akışkan bir etki yaratabilir. Bu zamansız, deniz kıyısı tonları bir yatak odasında dengeyi sağlar.

Yatak Odanızda Başak Esintisi

MARSHALL HER ADIMDA SİZİNLE

Renklerin yaşam alanında nasıl hayat bulacağını görmeniz, ilham almanız, uygulama konusunda gerektiğinde en usta ellerden yardım almanızda; ihtiyacınız olan her anda Marshall yanınızda.

GÖR & BOYA RENGİNİ KEŞFET!

Tek dokunuşla duvarlarınızın rengini değiştirin. 2023 yılının rengi Başak Esintisi’ni duvarlarınızda görün. Marshall Gör & Boya uygulamasını cep telefonunuza hemen ücretsiz indirin!

Sevdiğiniz renklerin duvarlarınızda nasıl görüneceğini merak mı ediyorsunuz?

  • Telefonunuza Marshall Gör & Boya uygulamasını indirin.
  • Sevdiğiniz renk tonlarının listesini çıkarın.
  • Yılın renginin ve yaşam alanınızda görmek istediğiniz tüm renklerin duvarlarınızda nasıl duracağını tek dokunuşla görün.
Marshall Gör Boya
appstore
gplay
marshall ustam burada

Fikirlerinizi yaşam alanlarınıza tam olarak yansıtmak istiyor ve bunun için profesyonel desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

  • ustamburada.com’a girin.
  • İşinin ehli, alanında uzman ve mesleki yeterlilik belgesine sahip boya ustalarından size en yakın olanları görüntüleyin.
  • Ustalardan teklif isteyin ve kolayca anlaşma sağlayın.
  • Seçtiğiniz renklerin profesyonel uygulamalarla yaşam alanınıza nasıl kusursuz şekilde hayat verdiğine şahit olun.

#RenklendirHayatı #LetsColour

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu