Yeni Yıl 2023Sorumluluk

Yeni Yıl Hediyeniz Tohum Otizm Vakfı’ndan Olsun

Yeni yılda Tohum Otizm Vakfı tarafından hazırlanan birbirinden güzel hediyeler otizmli çocukların geleceğine ışık oluyor.

Tohum Otizm Vakfı, 2003 yılından bu yana “Otizm Spektrum Bozukluğu” olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacı ile çalışmalarını sürdürüyor.

Hazırladığı ürünler ile de otizmli çocukların geleceğine umut oluyor.

Adsiz tasarim 55 1

Yeni yıl sertifikaları ile otizmli çocuklara yeni bir gelecek

Tohum Otizm Vakfı bağış sertifikaları ile yeni yılda sevdiklerinizi mutlu ederken otizmli çocukların hayatına dokunabilir, onların gelecekleri için bir fırsat yaratabilirsiniz.

Birbirinden özel dileklerin yer aldığı farklı tasarımlara sahip yeni yıl sertifikaları ile hem otizmli çocukları hem de sevdiklerinizi mutlu etme şansı yakalayacaksınız.

Sertifikaların yanı sıra renkleri ve şık tasarımı ile göz dolduran SuCo mataralar, portatif olarak yanınızda her an taşıyabileceğiniz termoslar, ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz kupa ve özel tasarım renkli taş bardak altlıkları, yeni yıl için farklı hediye seçeneklerine dönüşüyor.

Daha renkli yeni bir yıl

Rengarenk tasarımlara sahip, çizgili, kareli ve çizgisiniz seçenekleri ile çokça tercih edilen üçlü defter seti; zamansız ajanda, kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan mini not defterleri ile yeni yıla yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Şık defterlerin yanı sıra Mustafa Birdal’ın eşsiz çizimlerinin süslediği kalem setleri ile de yeni yıl dileklerinizi yazabilir ve sevdiklerinize iyilik hediye edebilirsiniz.

Tohum Otizm kalem seti

Tatlı başlangıçlar için tatlı hediyeler

Yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak isteyenler için farklı seçenekler sunan Tohum Otizm Vakfı, Tohum Dükkan üzerinden satışa sunduğu Divan ve Godiva çikolatalar ile herkesi eşsiz lezzetler ile bir araya getiriyor.

Tohum Dükkan ürünlerinden sipariş etmek isteyenler, [email protected] adresine mail yoluyla ya da 0212 244 75 00 no’lu telefon üzerinden ulaşabiliyorlar. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu